hanys_hans
26.12.10, 13:30
szwager_z_laband napisał:
> Richtik swiontecznie nom Hanys tysz sam forum psziozdobiou:)
>
> Danke Hanys!
>
> :)
Jak jusz je sam o psziozdobianiu gotka
Czaby machen eine noworoczno szopka
Toosz pszisyuac´ sam swoje paploki
Hanysy, Gorole, Niymce i czyste Poloki
Posyuac´ na hanys_hans@gazeta.pl
Ino pieroonym bo czas ucieko schnel
Kery niy pokorze sam sfojego paploka
Postawiymy do koonta takigo boroka