broneknotgeld 23.12.07, 09:47 Winszuja tako - Ponboczka łaski Niych w życie wiedom jak gwiozdek blaski To nom pisane zowdy z Godami Przi Dziecionteczku my niy som sami. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Na Gody 23.12.07, 13:07 Z tym Dzieciontko jakby bliży forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=31964268&a=33881627 No i wontek ździybko wyży. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Na Gody 24.12.07, 20:33 Betlyjka w Greccio - 1223 Toż świynty Franciszek nojpiyrszy wystawioł Betlyjka we grocie - Jezuska nom jawioł Co we żłobku z sianym wiernych zocnie witoł Prziszli na pastyrka - jakby sie kto pytoł. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Na Gody 25.12.07, 18:06 We Betlejym z pastyrzami Familijo se raduje Ano - niy som przeca sami Jezusiczek tyż to czuje Prawie gwiozdka betlejymsko Blyszczy jasno na tym niebie Znak że siyła już niyziymsko Prziszła do nos - tyż do Ciebie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: Na Gody 26.12.07, 11:54 W Panewnikach W panewnicki bazylice betlyjka stanyła www.parafia.panewniki.pl/ Niyjednego z nos już piyrwyj richtig zochwyciyła Dyć jak zowdy cos nowego zaś przirychtowane Niych zoglondnońć do Panewnik bydzie wom tyż dane. Odpowiedz Link