Dodaj do ulubionych

Cienie PRL-u

05.03.08, 20:04
chyba nagrom,ciekawe co Bronek z IPN nalosprawiajom
www.tvp.pl/tvppolonia/programy/seria.html?dzial_name=cienie.prl.u.15796
Obserwuj wątek
    • hanys_hans Re: Cienie PRL-u 06.03.08, 10:29
      www.bieszczadyprl.pl/
    • szwager_z_laband Re: Cienie PRL-u 06.03.08, 12:19
      a jo juz myslou ize nasz Bronek ze forum kajs palce wrazou juzas:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka