gryfny 05.03.08, 20:04 chyba nagrom,ciekawe co Bronek z IPN nalosprawiajom www.tvp.pl/tvppolonia/programy/seria.html?dzial_name=cienie.prl.u.15796 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szwager_z_laband Re: Cienie PRL-u 06.03.08, 12:19 a jo juz myslou ize nasz Bronek ze forum kajs palce wrazou juzas:)) Odpowiedz Link