nordicwolf
10.01.09, 00:59
od pewnego czasu ktos wykorzystuje przeciwko mnie posty ,ktore tu
zamieszczam w realu.Zreszta to moja wina,ze zaszlo do takiej
sytuacji.Tak tez musze przerwac swoje pisanie...
to troche po swinsku,ale coz .zreszta czego mozna sie spodziewac po
spoleczenstwie zmanipulowanym do tego stopnia...szkoda gadac
Tak tez milo bylo
trzymajcie sie