Dodaj do ulubionych

Cos do piwoszy.

21.06.09, 07:34
wiadomosci.onet.pl/2699,1993839,slaskie_najwieksze_w_regionie_swieto_piwoszy,wydarzenie_lokalne.html
Obserwuj wątek
    • gryfny Re: Cos do piwoszy. 21.06.09, 10:46
      Piwo samymu robic? Tja,nie wia ,to nie nudle!
      Narazie te cza by testen:
      www.dziennik.pl/gospodarka/article389319/1_5_litra_Warki_w_jednej_butelce.html
      • ballest Re: Cos do piwoszy. 21.06.09, 10:54
        U nos jest miedzynarodowy dziyn Piwa, nawet chinskie piwo mozna wtedy tam
        dostac i to z beczki!
        • seppel Re: Cos do piwoszy. 21.06.09, 13:42
          ...dostac idzie
          yno dobsze ze do picio niy zmuszajom;)
      • szwager_z_laband Re: Cos do piwoszy. 21.06.09, 15:00
        my kedys robiyli podpiwek:)

        sam zech to tysz roz robiou - od Rusow zech kupiou to we tytce - we
        Polsce tysz to kedys sprzedowali we sklepach.
        • socer-schlesier Re: Cos do piwoszy. 26.11.14, 11:22
          Pilsweizer, znocie je?
          www.ekonomia.rp.pl/artykul/706204,1160247-Pilsweizer-zmienia-wizerunek.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka