socer-schlesier 21.06.09, 07:34 wiadomosci.onet.pl/2699,1993839,slaskie_najwieksze_w_regionie_swieto_piwoszy,wydarzenie_lokalne.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gryfny Re: Cos do piwoszy. 21.06.09, 10:46 Piwo samymu robic? Tja,nie wia ,to nie nudle! Narazie te cza by testen: www.dziennik.pl/gospodarka/article389319/1_5_litra_Warki_w_jednej_butelce.html Odpowiedz Link
ballest Re: Cos do piwoszy. 21.06.09, 10:54 U nos jest miedzynarodowy dziyn Piwa, nawet chinskie piwo mozna wtedy tam dostac i to z beczki! Odpowiedz Link
seppel Re: Cos do piwoszy. 21.06.09, 13:42 ...dostac idzie yno dobsze ze do picio niy zmuszajom;) Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Cos do piwoszy. 21.06.09, 15:00 my kedys robiyli podpiwek:) sam zech to tysz roz robiou - od Rusow zech kupiou to we tytce - we Polsce tysz to kedys sprzedowali we sklepach. Odpowiedz Link
socer-schlesier Re: Cos do piwoszy. 26.11.14, 11:22 Pilsweizer, znocie je? www.ekonomia.rp.pl/artykul/706204,1160247-Pilsweizer-zmienia-wizerunek.html Odpowiedz Link