Dodaj do ulubionych

Chce iec mniejsze cycki

16.06.06, 20:26
jakos dzis zmeczylam sie nimi..fajne byly dopoki nie przytylam

teraz juz nie chce mi sie miec duzych

chcialabym dla odmiany ponosic troche male..takie B mi wystarca
Obserwuj wątek
    • pszczolaasia Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 21:09
      oooołje ... chciałabym miec mniejsze...uncertain
      • tygrysio_misio Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 21:22
        czasami tez mecza mnie dlugie wlosy i chetnie bym sie jebla na jezyka


        ale to tylko czasami bo przewanie lubie swoje


        ale moje cycki to mi sie juz nie podobaja..jak schudne beda jeszcze gorsze..ale
        wtedy choc nie beda mi sie z biustonoszy wylewaly jak podskocze czy podbiegne;]



        a kiedys sie skora skurczy;]
        • baba_krk Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 21:24
          z cyckami nie przesadzaj, a wlosy to mozesz obciac w kazdej chwili...
          ostatnio mialam fantazje na zmiane fryzury, a jako ze bylo juz grubo po polnocy
          zlapalam za nozyczki sama smile)))
    • aasiula1 JA TEŻ!!!!!!!!!! 16.06.06, 22:09
      ale póki karmię to sie nie zapowiada, a bolą mnie tak plecy od tego ciężaru sad
    • reniatoja Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 22:13
      Ja bym też chciała mniejsze, a na razie będą tylko wieksze - jak mi sie w nich
      mleczarnia zrobi. Załamka. Kupiłam sobie stanik do karmienia, ale nie powiem
      jaki numer, bo wstyd.
      • tygrysio_misio Ale ja nie karmie!! 16.06.06, 22:22

      • aasiula1 Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 22:26
        Kurna nie wstydz się, ja mam do karmienia 75E! a i tak lekko ciasnawo! Nie
        zniese tego normalnie
        • reniatoja Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:15
          No to jak ty sie przyznalas to ja tez - tez se E kupilam, na razie sa troszke
          za duze, ale wiadomo, ze jak sie mleko pojawi to beda w sam raz albo i za male.
          Okropnosc co? Boszzz, nie ma to jak maly normalny zgrabny biust.
          • asiulka81 Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:16
            oj tam, mezus bedzie mogl od Ciebie pic mleczko tongue_out
            • reniatoja Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:17
              twoj pije? moj sie raczej nie ksusi, jak go znam.
              • asiulka81 Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:19
                to zart byl tongue_out
                • reniatoja Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:28
                  Zresztą u mnie to sie martwię, zeby starczyło dla małego, nie będę miała takich
                  nadmiarów, żeby czestować na lewo i prawo, bo mimo, że cyc jak dzwon, to mleka
                  w nim jak na lekarstwo przewiduje. Zauważyłam, że im mniejsze piersi, tym
                  lepsza mleczarnia - tak przynajmniej wynika z moich obserwacji przeprowadzanych
                  wsród koleżanek. Ty masz dużo mleka w tym swoim 75 E?
                • reniatoja Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:33
                  Asiulka, sorry, pomyliłam Cię z Asiulą. Nigdy Was nie rozróżniam, tylko po
                  sygnaturce. Forgiwmi
                  • asiulka81 Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:36
                    luz. zajarzylam smile))

                    dlatego sie nie odezwalam na pytanie o mleczko smile
            • aasiula1 Bleeee 17.06.06, 11:36

          • aasiula1 Ja śnię o takim sterczącym, młodzieżowym B lub C 17.06.06, 11:35

            • tygrysio_misio Re: Ja śnię o takim sterczącym, młodzieżowym B lu 17.06.06, 11:44
              a ja o tym samym D...tyle ze w okresu jak bylam szczuplejsza...jednak byla
              roznica troche
            • mamaroksany eeeeeeeeeee głupoty piszecie 17.06.06, 19:32
              ja chcę duuuuże cycki do rozmiaru wielkiej ręki mojego męża buuuuuuuuu
              czy sa przypadki refundacji NFZ np. uzasadniając to depresją????
              auuuuuuuu
              • dzikoozka Re: eeeeeeeeeee głupoty piszecie 19.06.06, 12:30
                weź no noś dumnie jako i ja noszę te co mam smile)
    • pietrek666 Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 22:51
      Chlaśnij toporkiem ;P
    • kotbehemot6 JA TEŻ 16.06.06, 22:57
      problem na czasie,majątek dle tej która powie gdzie dostać kostium kąpielowuy z górą 75d a dołem w rozmiarze 36 lub 38....dno...chodzę z cycem na wierzchy po plazy, co chwilę sie poprawiam (((((
      • tygrysio_misio Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:08
        ja kupuje stroje na cycki....i majtki zawsze mam tak wielkie ze trzeba
        przerabiac

        a jestem wysoka i mam szerokie biodra idealne do rodzenia potomstwa...wogole
        jestem super jesli chodzi o reprodukcje

        no ale majtadsty od kompilowych strojow... to chyba z 2 bede robi 1 sztuke...
        • asiulka81 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:09
          tygrysio_misio napisała:

          > wogole jestem super jesli chodzi o reprodukcje

          zajebisty tekscior big_grinDD
          • pietrek666 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:11
            asiulka81 napisała:

            > tygrysio_misio napisała:
            >
            > > wogole jestem super jesli chodzi o reprodukcje
            >
            > zajebisty tekscior big_grinDD
            >
            >
            >

            Chyba autoreklama big_grinDD
            • tygrysio_misio Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:18
              no bo taka prawda

              duzy biust...

              szerobie biodra..nie mowie,ze tluste czy cos...kosciec mam szeroki

              zdrowa jestem

              silna

              temu bardziej trafiam w gusta strszych facetow myslacych o prokreacji niz
              mlodszych torzy musza mniec modlea,zeby sie pokazac kolegom;]
              • pietrek666 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:20
                tygrysio_misio napisała:

                > temu bardziej trafiam w gusta strszych facetow myslacych o prokreacji niz
                > mlodszych torzy musza mniec modlea,zeby sie pokazac kolegom;]
                >
                >

                Bo ja niby taki "stary" jestem big_grinDD
                • tygrysio_misio Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:22
                  a po co te 3 razy D na koncu;]

                  ja mam tylko dwa;]
                  • pietrek666 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:24
                    Bo ja jestem trójwymiarowy... three dimensions chiba... w skrócie 3D smile
                    • tygrysio_misio Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:27
                      wiesz...ja to nawet jestem 4 wymiarowa...ale w pitym wymiarze jeszcze nie
                      dzialalam;]
                      • pietrek666 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:43
                        Nieeeeeeeeee? Jak się nawalę, to piąty mam w małym palcu! Czasem o szósty zmysł
                        zawadzam big_grinDDDD
        • kotbehemot6 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:10
          chciałam z kumpelą kupić takie same stroje i się wymienić bo ona mo odwrotny problem-znaczy się duży dól i mała góra- ale gysta się nam rozjezdżaja...dupa i już chyba zawsze będę chodzić albo z cycem na wierzchy albo w spadających gaciach.....czy jeszce jest gdzieś instytucja gorseciarki-chyba uszyć trzeba czy co
          • pietrek666 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:12
            Gabinet gorseciarski jest na Lendziona we Wrzeszczu smile
          • asiulka81 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:13
            w HM mozna odzielnie gacie i cyckonosze kupowac.
            • kotbehemot6 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:14
              w HM-IE porażka jakieś mam inne cycki nie pasują do szablony HM-owskiego ni cholery
              • tygrysio_misio Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:16
                moje cycki tez nie pasuja...mam szerokie...znaczy sie zaczynaja sie na samym
                srodeczku i bardzo szeroko koncza..i przewaznie fizbiny sa za waskie poprostu...

                i zamiast 75D musze kupowac 80D i skracac to co idzie po obwodzie...80D maja
                szersze fizbiny
              • asiulka81 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:17
                no to nie wiem. a w Calzedoni nie maja jakis fajnych strojow na Twoj cyc?
                • kotbehemot6 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:19
                  kompletnie nogdzie . a najnbardziej się uchachałam w Triuphie gdzie babka powiedziała że takich piersi to nie ma...bo nie ma takiego rozmiaru i już...znaczy sie wybryk jestem
                  • asiulka81 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:21
                    to jakas glupia baba byla i tyle.

                    to nie wiem co masz zrobic. chyba rzeczywiscie pozostaje szycie na miare.
    • mmagi nie zawracaj dupy,co:P? 16.06.06, 23:44

    • bleman Za male nie dobrze ,za duze nie dobrze 17.06.06, 00:37
      wezcie sie wreszcie zdecydujcie wink))

      A zmniejszanie biustu jest czesto dwa razy drozsze niz powiekszanie uncertain

      I to ejst dosyc ryzykowny zabieg...
    • tombeard Ale to czysto subiektywne uczucie.... 17.06.06, 00:42
      W tym wypadku musi stosowny osąd wydać kolektywne grono Anala - więc najpierw
      pokaż nam, my ocenimy, a dopiero potem orzekniemy, czy aby rzeczywiście są za
      duze smile
    • dzikoozka Re: Chce iec mniejsze cycki 19.06.06, 12:29
      taaaaa ja ostatnio bez biustonosza chodzę...
      Hihi ale nie do biura ofkors.
    • max754 Re: Chce iec mniejsze cycki 19.06.06, 20:03
      zwariowala z ta checia! tez pomysl ci wpadl do glowy!
      zeby tak narzekac na cud natury...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka