tygrysio_misio 16.06.06, 20:26 jakos dzis zmeczylam sie nimi..fajne byly dopoki nie przytylam teraz juz nie chce mi sie miec duzych chcialabym dla odmiany ponosic troche male..takie B mi wystarca Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pszczolaasia Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 21:09 oooołje ... chciałabym miec mniejsze... Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 21:22 czasami tez mecza mnie dlugie wlosy i chetnie bym sie jebla na jezyka ale to tylko czasami bo przewanie lubie swoje ale moje cycki to mi sie juz nie podobaja..jak schudne beda jeszcze gorsze..ale wtedy choc nie beda mi sie z biustonoszy wylewaly jak podskocze czy podbiegne;] a kiedys sie skora skurczy;] Odpowiedz Link
baba_krk Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 21:24 z cyckami nie przesadzaj, a wlosy to mozesz obciac w kazdej chwili... ostatnio mialam fantazje na zmiane fryzury, a jako ze bylo juz grubo po polnocy zlapalam za nozyczki sama ))) Odpowiedz Link
aasiula1 JA TEŻ!!!!!!!!!! 16.06.06, 22:09 ale póki karmię to sie nie zapowiada, a bolą mnie tak plecy od tego ciężaru Odpowiedz Link
reniatoja Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 22:13 Ja bym też chciała mniejsze, a na razie będą tylko wieksze - jak mi sie w nich mleczarnia zrobi. Załamka. Kupiłam sobie stanik do karmienia, ale nie powiem jaki numer, bo wstyd. Odpowiedz Link
aasiula1 Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 22:26 Kurna nie wstydz się, ja mam do karmienia 75E! a i tak lekko ciasnawo! Nie zniese tego normalnie Odpowiedz Link
reniatoja Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:15 No to jak ty sie przyznalas to ja tez - tez se E kupilam, na razie sa troszke za duze, ale wiadomo, ze jak sie mleko pojawi to beda w sam raz albo i za male. Okropnosc co? Boszzz, nie ma to jak maly normalny zgrabny biust. Odpowiedz Link
asiulka81 Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:16 oj tam, mezus bedzie mogl od Ciebie pic mleczko Odpowiedz Link
reniatoja Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:17 twoj pije? moj sie raczej nie ksusi, jak go znam. Odpowiedz Link
reniatoja Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:28 Zresztą u mnie to sie martwię, zeby starczyło dla małego, nie będę miała takich nadmiarów, żeby czestować na lewo i prawo, bo mimo, że cyc jak dzwon, to mleka w nim jak na lekarstwo przewiduje. Zauważyłam, że im mniejsze piersi, tym lepsza mleczarnia - tak przynajmniej wynika z moich obserwacji przeprowadzanych wsród koleżanek. Ty masz dużo mleka w tym swoim 75 E? Odpowiedz Link
reniatoja Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:33 Asiulka, sorry, pomyliłam Cię z Asiulą. Nigdy Was nie rozróżniam, tylko po sygnaturce. Forgiwmi Odpowiedz Link
asiulka81 Re: Chce iec mniejsze cycki 16.06.06, 23:36 luz. zajarzylam )) dlatego sie nie odezwalam na pytanie o mleczko Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: Ja śnię o takim sterczącym, młodzieżowym B lu 17.06.06, 11:44 a ja o tym samym D...tyle ze w okresu jak bylam szczuplejsza...jednak byla roznica troche Odpowiedz Link
mamaroksany eeeeeeeeeee głupoty piszecie 17.06.06, 19:32 ja chcę duuuuże cycki do rozmiaru wielkiej ręki mojego męża buuuuuuuuu czy sa przypadki refundacji NFZ np. uzasadniając to depresją???? auuuuuuuu Odpowiedz Link
dzikoozka Re: eeeeeeeeeee głupoty piszecie 19.06.06, 12:30 weź no noś dumnie jako i ja noszę te co mam ) Odpowiedz Link
kotbehemot6 JA TEŻ 16.06.06, 22:57 problem na czasie,majątek dle tej która powie gdzie dostać kostium kąpielowuy z górą 75d a dołem w rozmiarze 36 lub 38....dno...chodzę z cycem na wierzchy po plazy, co chwilę sie poprawiam ((((( Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:08 ja kupuje stroje na cycki....i majtki zawsze mam tak wielkie ze trzeba przerabiac a jestem wysoka i mam szerokie biodra idealne do rodzenia potomstwa...wogole jestem super jesli chodzi o reprodukcje no ale majtadsty od kompilowych strojow... to chyba z 2 bede robi 1 sztuke... Odpowiedz Link
asiulka81 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:09 tygrysio_misio napisała: > wogole jestem super jesli chodzi o reprodukcje zajebisty tekscior DD Odpowiedz Link
pietrek666 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:11 asiulka81 napisała: > tygrysio_misio napisała: > > > wogole jestem super jesli chodzi o reprodukcje > > zajebisty tekscior DD > > > Chyba autoreklama DD Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:18 no bo taka prawda duzy biust... szerobie biodra..nie mowie,ze tluste czy cos...kosciec mam szeroki zdrowa jestem silna temu bardziej trafiam w gusta strszych facetow myslacych o prokreacji niz mlodszych torzy musza mniec modlea,zeby sie pokazac kolegom;] Odpowiedz Link
pietrek666 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:20 tygrysio_misio napisała: > temu bardziej trafiam w gusta strszych facetow myslacych o prokreacji niz > mlodszych torzy musza mniec modlea,zeby sie pokazac kolegom;] > > Bo ja niby taki "stary" jestem DD Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:22 a po co te 3 razy D na koncu;] ja mam tylko dwa;] Odpowiedz Link
pietrek666 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:24 Bo ja jestem trójwymiarowy... three dimensions chiba... w skrócie 3D Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:27 wiesz...ja to nawet jestem 4 wymiarowa...ale w pitym wymiarze jeszcze nie dzialalam;] Odpowiedz Link
pietrek666 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:43 Nieeeeeeeeee? Jak się nawalę, to piąty mam w małym palcu! Czasem o szósty zmysł zawadzam DDDD Odpowiedz Link
kotbehemot6 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:10 chciałam z kumpelą kupić takie same stroje i się wymienić bo ona mo odwrotny problem-znaczy się duży dól i mała góra- ale gysta się nam rozjezdżaja...dupa i już chyba zawsze będę chodzić albo z cycem na wierzchy albo w spadających gaciach.....czy jeszce jest gdzieś instytucja gorseciarki-chyba uszyć trzeba czy co Odpowiedz Link
pietrek666 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:12 Gabinet gorseciarski jest na Lendziona we Wrzeszczu Odpowiedz Link
kotbehemot6 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:14 w HM-IE porażka jakieś mam inne cycki nie pasują do szablony HM-owskiego ni cholery Odpowiedz Link
tygrysio_misio Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:16 moje cycki tez nie pasuja...mam szerokie...znaczy sie zaczynaja sie na samym srodeczku i bardzo szeroko koncza..i przewaznie fizbiny sa za waskie poprostu... i zamiast 75D musze kupowac 80D i skracac to co idzie po obwodzie...80D maja szersze fizbiny Odpowiedz Link
asiulka81 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:17 no to nie wiem. a w Calzedoni nie maja jakis fajnych strojow na Twoj cyc? Odpowiedz Link
kotbehemot6 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:19 kompletnie nogdzie . a najnbardziej się uchachałam w Triuphie gdzie babka powiedziała że takich piersi to nie ma...bo nie ma takiego rozmiaru i już...znaczy sie wybryk jestem Odpowiedz Link
asiulka81 Re: JA TEŻ 16.06.06, 23:21 to jakas glupia baba byla i tyle. to nie wiem co masz zrobic. chyba rzeczywiscie pozostaje szycie na miare. Odpowiedz Link
bleman Za male nie dobrze ,za duze nie dobrze 17.06.06, 00:37 wezcie sie wreszcie zdecydujcie )) A zmniejszanie biustu jest czesto dwa razy drozsze niz powiekszanie I to ejst dosyc ryzykowny zabieg... Odpowiedz Link
tombeard Ale to czysto subiektywne uczucie.... 17.06.06, 00:42 W tym wypadku musi stosowny osąd wydać kolektywne grono Anala - więc najpierw pokaż nam, my ocenimy, a dopiero potem orzekniemy, czy aby rzeczywiście są za duze Odpowiedz Link
dzikoozka Re: Chce iec mniejsze cycki 19.06.06, 12:29 taaaaa ja ostatnio bez biustonosza chodzę... Hihi ale nie do biura ofkors. Odpowiedz Link
max754 Re: Chce iec mniejsze cycki 19.06.06, 20:03 zwariowala z ta checia! tez pomysl ci wpadl do glowy! zeby tak narzekac na cud natury... Odpowiedz Link