Dodaj do ulubionych

dla tych o mocnych nerwach...

15.04.07, 23:56
i dla posiadaczy motorów uncertain tak jakby przestroga (kurde sama sie najezdzilam
w życiu trochę, ale juz teraz nie śmigam)
timepass.onlyfanpics.com/?driveslowweakheartsplsdontopen
Obserwuj wątek
    • baba_krk Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 00:00
      no kurde co mnie podkusiło, żeby zajrzeć...
    • pietrek666 To kicior :DDD 16.04.07, 00:01
      Jakby faceta w pół przecieło, to krew by z niego sikała big_grinDD
      • aasiula1 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:11
        toż była krew
        • pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:37
          Kobito!!!
          Toż by z niego sikało jak w Monthy Phyton'ie big_grinDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:15
        kicior - nie kicior, lepiej żeby mi się nie przyśniło ;>
        • pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:36
          "Teksańska masakra piłą motorową", albo "Martwica mózgu" to się raczem pojebom
          może tylko przyśnić big_grinDDDDDDDDD
          • baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:58
            mam znajomego, który takie filmy ogląda brrrr
            mnie tam słabo na widok krwi, nawet tej nieprawdziwej tongue_out
            • pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:02
              Na widok krwi własnej... to Ok.
              Ale czyjejś??? Błeeeeeeeeeeebig_grinDD
      • pink.freud Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:46
        Jak go przecięło na pół to ciśnienie od razu spadło. Krew poleciała prosto za słup a ciało dalej. Na asfalcie są ślady jak się flaki zawijały. Motpr nadaje się do powtórnego użytkuwink
        • pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:48
          To mnie uspokoiłeś!!!
          Najważniejsze że motór sprawny big_grinDD
          • pink.freud Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:51
            Byłeś zaniepokojony?wink
            Drzewo czy słup bez problemu przecina nawet całkiem niezłe samochody na pół. Człowiek to żaden problem. Nie musiał nawet specjalnie szybko jechać.
            • baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:59
              nie brzmi to dobrze...
              • pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:03
                Ale za to brzmi dumnie smile
                • baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:06
                  brzmi tragicznie sad((
                  znajomy też to widział i twierdzi, że nie ma mowy o żadnym fotomontażu sad(
                  • pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:09
                    Jak tak to sorki. Jak znajomy widział, to oki!
                    Aaaaaaaaa? Kobity z trzema cyckami przy tym nie było? ;P
                    • baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:13
                      ale Ci wali na dekiel tongue_out
                      • pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:15
                        Oj kobito!!! Jak diabli!!! Grubaska widziała, to powie!!!
                        • baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:23
                          to niech przemówi, bo facetom na słowo to ja nie wierzę tongue_out
                          • pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:29
                            Na słowo... To się można było do SB zapisać smile
                            Jak siem spytasz, to może wdali jaki dźwięk big_grinDD
                            • baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:38
                              to jakiś epizod z Waszego forumowego spotkania?
                              • pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 03:35
                                Raczej w real'u smile
              • pink.freud Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:06
                Motocykliści padają jak muchywink
                Teraz będą częściej, bo wprowadzono obowiązkowe światła dla wszystkich i będą się mniej wyróżniać.
                • pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:12
                  Jak sama nazwa wskazuje: "Dawcy" ;/
    • grubaska20 Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 00:14
      ohyda.. no z niego, to już nawet dawcy narządów nie będzie..uncertain
      • pietrek666 Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 00:44
        Pikawkę może miał w porządelku smile
        • grubaska20 Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 00:52
          no chyba że.. pod warunkiem, że się w korpusiku ostała..uncertain
          • pietrek666 Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 01:04
            No ba! Tyko jelitka się wylały. Wątróbka i nereczki powinny być Oki ;P
    • grogreg Odowiednia nazwe rzeczy dac 16.04.07, 01:00
      Gdy jakas gazeta, powiedzmy popularna popoludniowka, zamieszcza takie zdjecia
      wiekszosc zdrowych psychicznie ludzi nazwala by ja szmata.
      Jak nazwac osobe, ktora udastepnia cos takiego na internecie?
      • pietrek666 Re: Odowiednia nazwe rzeczy dac 16.04.07, 01:04
        Yyyyyyyyyyyyy... Sssszzzzzzzmaaaaaaaaaaatttttaaaaaaaaaa smile
        • aasiula1 Re: Odowiednia nazwe rzeczy dac 16.04.07, 11:29
          no dzięki chłopaki! Ja nie robię z tego sensacji i ostrzegłam odpowiednio. Sama
          kiedyś jeżdziłam i jest to zawsze forma jakiejś przestrogi z mojej strony. Moja
          siostra (przedstawiciel jezdzacy 8 godz dziennie samochodem) raz na rok ma
          specjalne szkolenia z policji, gdzie pokazują im taki i gorsze zdjęcia i filmy.
          To się robi żeby ostudzić temperamenty kierowców
          • grogreg Re: Odowiednia nazwe rzeczy dac 16.04.07, 12:31
            Jestes pewna, ze intencja publikujacego byla troska o bezpieczenstwo ruchu?
    • reniatoja Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 08:26
      Jesli uważacie, ze przy uderzeniu np 200/h w słup, człowiek pozostanie w jednym
      kawałku, to naprawdę brak wam wyobrzźni. Czym jest ciało ludzkie przy takich
      siłach - niczym. Postawi tyle oporu co masło pod widelcem.


      Nie wiem, czy to jest fotomontaż czy nie, ale warto zdjąć nogę z gazu. Czy tam
      rękę - jeśli jeździcie na motorze.
      • pink.freud Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 12:52
        Uderzył max. 100km/h tyle, że pechowo bo bokiem. Samochód też by w takim przypadku przepołowiło. Mimo wszystko miał więcej farta niz przeciętna ofiara wypadków motocyklowych, która kończy najczęściej jako kaleka.
        • reniatoja Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 12:54
          a co ty taki ekspert jestes - wiesz jaka była max prędkosć, i którą stroną
          uderzył... po czym to wsyzstko wywnioskowałeś?
          • pink.freud Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 16:26
            Gość zahamował i zarzuciło go tyłem, uderzył tylnym kołem w wysoki krawężnik (wgnieciona felga) i wyrzuciło go z motoru. Motor hamował swobodnie na asfalcie. Leży max. 50m od miejsca uderzenia. Gdyby jechał więcej niż 100 leżałby dużo dalej.
        • reniatoja Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 12:57
          ja raz zahaczylam o metalową barierkę jadąc na motorze jakies 40 na godzinę.
          Zdarło mi skórę z mięśniem z małego palca do gołej kości. Ale nawet sie ładnie
          zagoiło i poza blizną nie mam uszczerbku w postaci np niesprawnosci palca. Ale
          przeraziło mnie to wtedy, widziałam własne kostki od paluszka sad
    • reniatoja Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 08:31
      tylko kto mu zdjął buty i spodnie? A koszulke i skarpety zostawił? Czemu jego
      głowa zachowała piękny kształt i nawet z uczu mu się nic nie leje? Raczej to by
      mnie skłaniało do wiary, że to fotomontaż... Zresztą nieważne.
      • pink.freud Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 12:49
        Jeśli się kogos uderzy buty zawsze lecą w drugą stronęwink spodnie ma na sobie. Motor, tułów i nogi w nic nie uderzyły tylko sobie po rozdzieleniu poleciały swobodnie dalej, dlatego są w dobrym stanie.
        • reniatoja Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 12:52
          Kurwa, w dobrym stanie, no nie moge... Sorry, ale rozbawiłeś mnie tym dobrym
          stanem wink

          W sumie szczątki abortowanych dzieci wyglądają gorzej.
    • dzikoozka Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 08:36
      To potworne, potworne jest też upublicznianie tego.
      Kuźwa właśnie moja koleżanka z pracy przyjechała motocyklem do pracy z
      Piaseczna. Świetna dziewczyna, dobry kierowca samochodowy, ale prawko na motor
      zrobiła dopiero jakieś pół roku temu. To było jej marzenie.
      • aasiula1 Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 11:31
        ale wiesz, to czasem pomaga ludziom podejść do jazdy z trochę wiekszym
        rozsądkiem.
    • marta.uparta Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 17:56
      domyślam się po wpisach, ze na zdjęciach jest krwawa jatka - nawet nie
      zagladam. Ale jedna rzecz utkwiła mi w pamięci: kiedyś jechalismy przez Niemcy
      samochodem i minął nas w szalonym pędzie gość na motorze, jednak zdążyłam
      zauwazyć charakterystyczne czerwono - złote barwy na jego maszynie. Po jakieś
      godzinie przejeżdżaliśmy koło ofiary wypadku - trup leżał już w czarnym worku,
      a na poboczu stał jego czerwono - złoty, zdezelowany motor....
    • nieb_analna k....a 16.04.07, 18:13
      ale sie uodpornilam. a kiedys nawet nie moglam patrzec, jak mi krew pobierali.
    • nieb_analna a w warszawie niedawno motor wpadl do auta 16.04.07, 18:14
      maz widzial w TV.
    • nieb_analna przynajmniej mial lekka smierc nt 16.04.07, 18:16

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka