aasiula1 15.04.07, 23:56 i dla posiadaczy motorów tak jakby przestroga (kurde sama sie najezdzilam w życiu trochę, ale juz teraz nie śmigam) timepass.onlyfanpics.com/?driveslowweakheartsplsdontopen Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
baba_krk Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 00:00 no kurde co mnie podkusiło, żeby zajrzeć... Odpowiedz Link
pietrek666 To kicior :DDD 16.04.07, 00:01 Jakby faceta w pół przecieło, to krew by z niego sikała DD Odpowiedz Link
pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:37 Kobito!!! Toż by z niego sikało jak w Monthy Phyton'ie DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link
baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:15 kicior - nie kicior, lepiej żeby mi się nie przyśniło ;> Odpowiedz Link
pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:36 "Teksańska masakra piłą motorową", albo "Martwica mózgu" to się raczem pojebom może tylko przyśnić DDDDDDDDD Odpowiedz Link
baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:58 mam znajomego, który takie filmy ogląda brrrr mnie tam słabo na widok krwi, nawet tej nieprawdziwej Odpowiedz Link
pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:02 Na widok krwi własnej... to Ok. Ale czyjejś??? BłeeeeeeeeeeeDD Odpowiedz Link
pink.freud Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:46 Jak go przecięło na pół to ciśnienie od razu spadło. Krew poleciała prosto za słup a ciało dalej. Na asfalcie są ślady jak się flaki zawijały. Motpr nadaje się do powtórnego użytku Odpowiedz Link
pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:48 To mnie uspokoiłeś!!! Najważniejsze że motór sprawny DD Odpowiedz Link
pink.freud Re: To kicior :DDD 16.04.07, 00:51 Byłeś zaniepokojony? Drzewo czy słup bez problemu przecina nawet całkiem niezłe samochody na pół. Człowiek to żaden problem. Nie musiał nawet specjalnie szybko jechać. Odpowiedz Link
baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:06 brzmi tragicznie (( znajomy też to widział i twierdzi, że nie ma mowy o żadnym fotomontażu ( Odpowiedz Link
pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:09 Jak tak to sorki. Jak znajomy widział, to oki! Aaaaaaaaa? Kobity z trzema cyckami przy tym nie było? ;P Odpowiedz Link
pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:15 Oj kobito!!! Jak diabli!!! Grubaska widziała, to powie!!! Odpowiedz Link
baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:23 to niech przemówi, bo facetom na słowo to ja nie wierzę Odpowiedz Link
pietrek666 Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:29 Na słowo... To się można było do SB zapisać Jak siem spytasz, to może wdali jaki dźwięk DD Odpowiedz Link
baba_krk Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:38 to jakiś epizod z Waszego forumowego spotkania? Odpowiedz Link
pink.freud Re: To kicior :DDD 16.04.07, 01:06 Motocykliści padają jak muchy Teraz będą częściej, bo wprowadzono obowiązkowe światła dla wszystkich i będą się mniej wyróżniać. Odpowiedz Link
grubaska20 Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 00:14 ohyda.. no z niego, to już nawet dawcy narządów nie będzie.. Odpowiedz Link
pietrek666 Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 00:44 Pikawkę może miał w porządelku Odpowiedz Link
grubaska20 Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 00:52 no chyba że.. pod warunkiem, że się w korpusiku ostała.. Odpowiedz Link
pietrek666 Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 01:04 No ba! Tyko jelitka się wylały. Wątróbka i nereczki powinny być Oki ;P Odpowiedz Link
grogreg Odowiednia nazwe rzeczy dac 16.04.07, 01:00 Gdy jakas gazeta, powiedzmy popularna popoludniowka, zamieszcza takie zdjecia wiekszosc zdrowych psychicznie ludzi nazwala by ja szmata. Jak nazwac osobe, ktora udastepnia cos takiego na internecie? Odpowiedz Link
pietrek666 Re: Odowiednia nazwe rzeczy dac 16.04.07, 01:04 Yyyyyyyyyyyyy... Sssszzzzzzzmaaaaaaaaaaatttttaaaaaaaaaa Odpowiedz Link
aasiula1 Re: Odowiednia nazwe rzeczy dac 16.04.07, 11:29 no dzięki chłopaki! Ja nie robię z tego sensacji i ostrzegłam odpowiednio. Sama kiedyś jeżdziłam i jest to zawsze forma jakiejś przestrogi z mojej strony. Moja siostra (przedstawiciel jezdzacy 8 godz dziennie samochodem) raz na rok ma specjalne szkolenia z policji, gdzie pokazują im taki i gorsze zdjęcia i filmy. To się robi żeby ostudzić temperamenty kierowców Odpowiedz Link
grogreg Re: Odowiednia nazwe rzeczy dac 16.04.07, 12:31 Jestes pewna, ze intencja publikujacego byla troska o bezpieczenstwo ruchu? Odpowiedz Link
reniatoja Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 08:26 Jesli uważacie, ze przy uderzeniu np 200/h w słup, człowiek pozostanie w jednym kawałku, to naprawdę brak wam wyobrzźni. Czym jest ciało ludzkie przy takich siłach - niczym. Postawi tyle oporu co masło pod widelcem. Nie wiem, czy to jest fotomontaż czy nie, ale warto zdjąć nogę z gazu. Czy tam rękę - jeśli jeździcie na motorze. Odpowiedz Link
pink.freud Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 12:52 Uderzył max. 100km/h tyle, że pechowo bo bokiem. Samochód też by w takim przypadku przepołowiło. Mimo wszystko miał więcej farta niz przeciętna ofiara wypadków motocyklowych, która kończy najczęściej jako kaleka. Odpowiedz Link
reniatoja Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 12:54 a co ty taki ekspert jestes - wiesz jaka była max prędkosć, i którą stroną uderzył... po czym to wsyzstko wywnioskowałeś? Odpowiedz Link
pink.freud Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 16:26 Gość zahamował i zarzuciło go tyłem, uderzył tylnym kołem w wysoki krawężnik (wgnieciona felga) i wyrzuciło go z motoru. Motor hamował swobodnie na asfalcie. Leży max. 50m od miejsca uderzenia. Gdyby jechał więcej niż 100 leżałby dużo dalej. Odpowiedz Link
reniatoja Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 12:57 ja raz zahaczylam o metalową barierkę jadąc na motorze jakies 40 na godzinę. Zdarło mi skórę z mięśniem z małego palca do gołej kości. Ale nawet sie ładnie zagoiło i poza blizną nie mam uszczerbku w postaci np niesprawnosci palca. Ale przeraziło mnie to wtedy, widziałam własne kostki od paluszka Odpowiedz Link
reniatoja Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 08:31 tylko kto mu zdjął buty i spodnie? A koszulke i skarpety zostawił? Czemu jego głowa zachowała piękny kształt i nawet z uczu mu się nic nie leje? Raczej to by mnie skłaniało do wiary, że to fotomontaż... Zresztą nieważne. Odpowiedz Link
pink.freud Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 12:49 Jeśli się kogos uderzy buty zawsze lecą w drugą stronę spodnie ma na sobie. Motor, tułów i nogi w nic nie uderzyły tylko sobie po rozdzieleniu poleciały swobodnie dalej, dlatego są w dobrym stanie. Odpowiedz Link
reniatoja Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 12:52 Kurwa, w dobrym stanie, no nie moge... Sorry, ale rozbawiłeś mnie tym dobrym stanem W sumie szczątki abortowanych dzieci wyglądają gorzej. Odpowiedz Link
dzikoozka Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 08:36 To potworne, potworne jest też upublicznianie tego. Kuźwa właśnie moja koleżanka z pracy przyjechała motocyklem do pracy z Piaseczna. Świetna dziewczyna, dobry kierowca samochodowy, ale prawko na motor zrobiła dopiero jakieś pół roku temu. To było jej marzenie. Odpowiedz Link
aasiula1 Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 11:31 ale wiesz, to czasem pomaga ludziom podejść do jazdy z trochę wiekszym rozsądkiem. Odpowiedz Link
marta.uparta Re: dla tych o mocnych nerwach... 16.04.07, 17:56 domyślam się po wpisach, ze na zdjęciach jest krwawa jatka - nawet nie zagladam. Ale jedna rzecz utkwiła mi w pamięci: kiedyś jechalismy przez Niemcy samochodem i minął nas w szalonym pędzie gość na motorze, jednak zdążyłam zauwazyć charakterystyczne czerwono - złote barwy na jego maszynie. Po jakieś godzinie przejeżdżaliśmy koło ofiary wypadku - trup leżał już w czarnym worku, a na poboczu stał jego czerwono - złoty, zdezelowany motor.... Odpowiedz Link
nieb_analna k....a 16.04.07, 18:13 ale sie uodpornilam. a kiedys nawet nie moglam patrzec, jak mi krew pobierali. Odpowiedz Link
nieb_analna a w warszawie niedawno motor wpadl do auta 16.04.07, 18:14 maz widzial w TV. Odpowiedz Link