Dodaj do ulubionych

Iran w wakacje

13.02.11, 21:51

Może jest ktoś chętny na wyjazd: lipiec/sierpień, na około 20 dni do Iranu. Koszt to okolo 2500 zł bilet lotniczy + około 600 -800 dolarów. Mail: mrz@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • kornel-1 Re: Iran w wakacje 14.02.11, 07:46
      mrz napisał:

> Może jest ktoś chętny na wyjazd: lipiec/sierpień, na około 20 dni do Iranu. Kos
      > zt to okolo 2500 zł bilet lotniczy + około 600 -800 dolarów.

Nie dałbym 2500 zł za bilet do Teheranu. 1100 zł Erewań + wiza armeńska + przejazd do Iranu jest o niebo lepszym rozwiązaniem. 800 USD za 2 tygodnie jest do przyjęcia,jeśli wraca się z dywanem za 400 USD ;-)

Kornel
      • mrz Re: Iran w wakacje 15.02.11, 22:47

Jadąc rowerem do Teheranu jeszcze bardziej ograniczyłbym wydatki, ale na dzień dzisiejszy interesuje mnie lot bezpośrednio do Teheranu i bilety kosztuja w tych granicach. Co do wydatków na miejscu to każdy ma własny limit - rozumiem, że Ciebie stać na 400 dolarów i tego się trzymaj.
        • kornel-1 Re: Iran w wakacje 16.02.11, 07:58
          mrz napisał:
          > Jadąc rowerem do Teheranu jeszcze bardziej ograniczyłbym wydatki, ale na dzień
          > dzisiejszy interesuje mnie lot bezpośrednio do Teheranu i bilety kosztuja w tyc
          > h granicach.

Bilet w Warszawy do Teheranu 30.07 via Mińsk + bilet z Teheranu 21.08 via Mińsk kosztuje 1665.44zł. Szukając przez kolejne 5 minut pewnie znalazłbym tańsze połączenie.

> Co do wydatków na miejscu to każdy ma własny limit - rozumiem, że
          > Ciebie stać na 400 dolarów i tego się trzymaj.

Iran jest tanim krajem. Tydzień intensywnego podróżowania to koszt około 100 USD.

Kornel
          • mrz Re: Iran w wakacje 16.02.11, 10:45

Naprawdę doceniam Twoją pasję wyszukiwania najtańszych opcji - moja opcja zakłada wylot z Wrocławia, bo tam mieszkam, oraz powrót w to samo miejsce. Nie przewiduję kilkugodzinnych przejazdów do stolicy lub innego miasta pociągiem ani bawienia się w sztukowanie połączeń autobusami. Co nie świadczy o tym, że nie chciałbym jechać przez tydzień koleją do Teheranu, bo jest to z pewnością ciekawsze od lotu samolotem. Niestety nie mam tyle czasu...
            • kornel-1 Re: Iran w wakacje 16.02.11, 15:06
              mrz napisał:

> Naprawdę doceniam Twoją pasję wyszukiwania najtańszych opcji - moja opcja zakła
              > da wylot z Wrocławia, bo tam mieszkam, oraz powrót w to samo miejsce.

Przedstawiona przeze mnie cena przelotu prawie o 900 zł niższa od podanej przez ciebie nie jest wynikiem mojej pasji szukania tanich biletów. Odniosłem się jedynie do twojego stwierdzenia, że bilety do Teheranu kształtują się na poziomie 2500 zł.

Kornel

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka