Dodaj do ulubionych

Turcja (ISTAMBUL)

03.08.03, 08:15
Błagam o pomoc! za kilka dni chce wyjechać, ale nie mam jeszcze namiarów na
przewoźników. Słyszałem, ze takowi znajdują się w Katowicach. Prosze o
jakiekolwiek przydatne informacje.
serdecznie dziekuje
G.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka