1rafal2000 04.06.09, 16:47 Jestem 20 letnim wysokim,wesolem chlopakiem Wyjazd jakis z last minute 2tyg najlepiej pod koniec lipca piszcie e-m mjowka0@buziaczek.pl GG 712037 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj