Dodaj do ulubionych

TOWARZYSZKA (+)(-)50; GRECJA; wrzesień

13.07.09, 15:17
szukam "dziewczyny" (+)(-) 50 w celu wspólnego wyjazdu do Grecji
(Riwiera Olimpijska lub Chalkidiki), pierwsza połowa września; w
planie - oprócz plaży również zwiedzenie całego rejonu.
prosze o maile na : taga2008@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • klud Re: TOWARZYSZKA (+)(-)50; GRECJA; wrzesień 14.07.09, 02:45
      Jak tutaj nikogo nie znajdziesz, to zerknij jeszcze na stronkę www.OLNEO.pl
    • miga12 Re: TOWARZYSZKA (+)(-)50; GRECJA; wrzesień 14.07.09, 10:42
      napisz coś bliżej, skąd jesteś, wyjazd zorganizowany, samolot, autokar?
      • taga2008 Re: TOWARZYSZKA (+)(-)50; GRECJA; wrzesień 14.07.09, 18:33
        mieszkam w W-wie; wyjazd chciałabym wykupić w biurze,dwa tygodnie,
        chetnie apartamenty, tzn. bez jedzenia; podróz samolotem; na
        miejscu ewentualnie wypożyczenie samochodu na kilka dni, aby
        objechać okolicę. Wycieczka do Salonik - autobusem miejscowym - jest
        dobra komunikacja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka