taga2008 13.07.09, 15:17 szukam "dziewczyny" (+)(-) 50 w celu wspólnego wyjazdu do Grecji (Riwiera Olimpijska lub Chalkidiki), pierwsza połowa września; w planie - oprócz plaży również zwiedzenie całego rejonu. prosze o maile na : taga2008@gazeta.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
klud Re: TOWARZYSZKA (+)(-)50; GRECJA; wrzesień 14.07.09, 02:45 Jak tutaj nikogo nie znajdziesz, to zerknij jeszcze na stronkę www.OLNEO.pl Odpowiedz Link
miga12 Re: TOWARZYSZKA (+)(-)50; GRECJA; wrzesień 14.07.09, 10:42 napisz coś bliżej, skąd jesteś, wyjazd zorganizowany, samolot, autokar? Odpowiedz Link
taga2008 Re: TOWARZYSZKA (+)(-)50; GRECJA; wrzesień 14.07.09, 18:33 mieszkam w W-wie; wyjazd chciałabym wykupić w biurze,dwa tygodnie, chetnie apartamenty, tzn. bez jedzenia; podróz samolotem; na miejscu ewentualnie wypożyczenie samochodu na kilka dni, aby objechać okolicę. Wycieczka do Salonik - autobusem miejscowym - jest dobra komunikacja. Odpowiedz Link