Gość: Alka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
13.03.08, 09:11
Kilka dni temu kupiłam w Naturze w TSS lakier do paznokci. W domu okazało się , że pędzelek jest zniszczony i nie nadaje się do niczego. Wróciłam do Natury z reklamacją.... Jaśnie Pani kierownik, decyzyjna w takich sprawach rozmawiała ze mną przed drzwi... reklamacji nie przyjęła o zwrocie pieniędzy za wadliwy produkt nie chciała nawet rozmawiać. Zadzwoniłam zatem do właściciela Natury, który miał interweniować, ale niestety mówiąc mało oglądnie olał sprawę.GRATULUJĘ podejścia do klienta!!!!!!!!!!