Dodaj do ulubionych

Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.08, 09:11
Kilka dni temu kupiłam w Naturze w TSS lakier do paznokci. W domu okazało się , że pędzelek jest zniszczony i nie nadaje się do niczego. Wróciłam do Natury z reklamacją.... Jaśnie Pani kierownik, decyzyjna w takich sprawach rozmawiała ze mną przed drzwi... reklamacji nie przyjęła o zwrocie pieniędzy za wadliwy produkt nie chciała nawet rozmawiać. Zadzwoniłam zatem do właściciela Natury, który miał interweniować, ale niestety mówiąc mało oglądnie olał sprawę.GRATULUJĘ podejścia do klienta!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewa Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.08, 10:53
      No to witam w klubie....Moje siostra była w 7 miesiącu ciąży. Przewróciła się w Naturze w TSS bo podłoga była umazana błotem pośniegowym. Przestraszyła się jak diabli bo upadła na bok. Lalcie z obsługi nawet nie przeprosiły,a za to kazały zapłacić za lakier , który spadł, jak siostra upadła. Tak się tam traktuje klientów.
      • Gość: anna Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 17.03.08, 20:32
        te lalcie ( tandetne jak diabli) to chyba haremik jakiegos pana
        dyrektora, wszsytkie one wygladaja jakby prace sobie zalatwialy na
        kolanach pod biurkiem. siostra powinna zaskarzyc sklep, te debilki
        sa tam od mycia podlog i dbania o klienta.
        • Gość: Daniel Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 16.04.08, 20:07
          po pierwsze to nie sa debilki tylko dziewczyny które ciężko pracują
          za grosze!! a skoro ty wiesz jak się obsługuje klienta to sama ku..
          się zatrudnij w tym sklepie!!! ty suko pie..na chyba nie wiesz
          jak to jest pracować u prywaciarza. a siostrzyczka sama ciągnie pały
          i nie pie..mi tu że pracę załatwia się pod biurkiem... no chyba
          że w agencji SZMATO
          • Gość: !!!!! Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 16:28
            Ludzie tak wogóle to dajcie już spokój czemu tak się uczepiliście?
          • Gość: Marek Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 18.04.08, 15:53
            wyluzuj koles, jak im sie praca nie podoba to niech zmienia, ktos im
            kaze pracowac u prywaciarza? co to za narzucanie komus gdzie ma sie
            zatrudnic? klient placi za usluge to wymaga , to ze ktos wyrazi
            zdanie ze ktos tam zle pracuje i ze praca tam powinna wygladac tak i
            tak to nie znaczy ze ma sie tam zatrudniach i tak obslugiwac jak
            uwaza za sluszne, ty lubisz jak cie ktos olewa w sklepach? jak jest
            brudno? naucz sie kultury bo nie masz prawa obrazac kogos za to ze
            wyraza swoje zdanie, widac "bliskie" sa tobie te panny skoro je tak
            bronisz :)))))))))))))))), trzeba byc obiektywnym, to ze tobie robia
            dobrze nei znaczy ze klienci w sklepie nie maja prawa ich
            krytykowac, z tymi wyzwiskami to do swej matki a nie do kobiet tutaj
    • Gość: evi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 17.03.08, 20:27
      w tym sklepie to jest w ogole tragedia, balagan na półkach,obsluga
      fatalna i niekompetentna. nie moglam znalesc koloru farby ktorej
      uzywam i zapytalam o nią jedna z panieniek ktore tam "pracuja" a ona
      do mnie - niech pani sobie na poszuka na polkach, ciekawe od czego
      one tam sa? bo tylko stercza i odstraszaja klientow nadetymi gebami.
      • Gość: Klient Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 16.04.08, 20:10
        bałagan ku.. to ty masz w swojej lepiance a jak ci sie nie podoba w
        tym sklepie to wypie..j na rynek wiesniaro ze słomo w butach
        • Gość: evi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 18.04.08, 15:43
          raczej ty mieszkasz w lepiance lachmaniarzu, widac ze slownictwa ze
          mieszkasz w slumsach na slodkich, pewnie ze tam nie kupuje, nie
          lubie gdy mnie w sklepie patologia obsluguje
    • Gość: Nici Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.014.c67.petrotel.pl 20.03.08, 11:27
      a ty jaką masz gębe w pracy?
      • Gość: evi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 20.03.08, 16:39
        ja nie mam geby, a poza tym ja nie pracuje w branzy "uslugowej" jak
        te panienki,tylko sama jestem szefem, jak sie pracuje w handlu to
        sie jest milym dla klientow i ma sie mily wyraz twarzy by ich nie
        odstraszac, jak im praca nie pasuje to skargi do szefa albo do
        siebie ze takie z nich tumany ze sie uczyc nie chcialo i musza
        pracowac w sklepie, w handlu holduje sie "klient-nasz pan" ale to
        one akurat chyba wiedza :))))) , one sa tam od tego by klient kupil
        jak najwiecej a nikt nie kupi od takich niemilych panienek i w
        sklepie gdzie sie olewa klienta.
        • Gość: tredi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 17:55
          ale Pani bzdurne tłumaczenie zastosowała, szefową to PANI PEWNIE
          JEST ale szaletu w nowym rynku i jak ktos tak motywuję charakter
          pracy sprzedawcy w sklepie to niestety jego edukcja zatrzymała sie
          na podstawówce co najwyżej na zawodówce.
          • Gość: evi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 20.03.08, 21:38
            nie zycze sobie by mnie obrazano, szefowa szaletu to moze jest twoja
            matka, sprzedawca jest dla klienta a nie klient dla sprzedawcy,
            sprzedawca ma tak chodzic przy kliencie by ten mial ochote wrocic do
            sklepu, a natura w tss z dnia na dzien traci klientow, tam sie w
            ogole nie ma ochoty wejsc widzac te panienki, na szczescie sa w
            plocku inne sklepy kosmetyczne i prawdziwe perfumerie. zegnam
            • Gość: tredi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.08, 23:10
              to po jaką cholere tam babo łazisz to jest typowy sklep sieciowy
              taki minimarket coś w stylu namiastki np auchana, czy w auchanie też
              wszyscy pracownicy uśmiechają sie i włażą pani w dupę? one tego
              poprostu nie muszą robić to nie należy do ich kompetencji,
              oczywiście miło by było jak jakby interesowały sie każdym wchodzącym
              klientem, doradzały mu i uwodziły uśmiechem ale one muszą skupić się
              na szybkiej obsłudze dużej masy ludzi, rozłożeniu towaru oraz
              dopilnowaniu by ich nie okradano bo to im za to szef potrąci z
              wypłaty. a ty szanowna paniusiu szefowo jak jesteś taka wrażliwa i
              lubiąca dupowłazy to chodź do eksluzywnych małych perfumerii a tam
              zagłaszczą cie na śmierć tylko że zapłacisz 2 x tyle ale szefową to
              chyba stać na to, czy na obiady też pani chodzi do baru mlecznego i
              wymaga super obsugi oraz ekskluzywnych warunków ???? ja też jestem
              szefem mam własny biznes, pracowników ale jestem normalny proszę
              pani.
        • Gość: hahaaa Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 22:25
          Hahahaaaaa! Szefowa... No to ładny poziom Pani reprezentuje, Pani
          SZEFOWO... Brrrrr.... współczuję podwładnym... ;PPP
          • Gość: evi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 20.03.08, 22:53
            moi podwladni sa bardzo dobrymi pracownikami, bardzo szanowanymi i
            docenianymi, sa bardzo zadowoleni z wspolpracy ze mna, zarowno z
            atmosfery w pracy jak i z zarobkow, pozdrawiam
            • Gość: !!! Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.08, 09:24
              :P jasne... ;p To Twoje zdanie Szefowo, a nie ich... Masz o sobie
              wysokie mniemanie, czy słusznie? Po Twoich postach widać, że jak
              Cię "ponosi" to wychodzi totalne prostactwo więc jednak jest czego
              współczuć podwładnym...
              • Gość: evi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 21.03.08, 16:39
                tak,ponosi mnie gdy widze ze w naturze pracownice nie szanuja
                klientow, ze ich olewaja i graja ksiezniczki, a juz ponosi mnie jak
                czytam ze ciezarna dziewczyna sie przez te nieroby sie
                przewrocila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nikt jej nie
                pomogl i jeszcze zadano by placila za stluczony
                lakier !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takie rzeczy
                mnie wlasnie ponosza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciekawe co te "damy" by
                zrobily jak ta dziewczyna by poronila , widac Ciebie nie rusza
                obojetnosc tych panienek na drugiego czlowieka, gratuluje postawy
                moralnej
          • Gość: lili Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.245.c68.petrotel.pl 20.03.08, 23:05
            nie zycze sobie by mnie obrazano, szefowa szaletu to moze jest twoja
            matka- hehe gratuluje poziomu i ... wyobrazni- szefowa hehehe

            ale pomijajac smieszne wypowiedzi moim zdaniem jezeli ktos stara sie
            o prace w sklepie ma obowiazek byc milym dla klijentow, moze nie nad
            wyraz usmiechnietym, narzucajacym, ale na pewno uprzejmym- PRZEDE
            WSZYSTKIM SAM DOKONAL TAKIEGO WYBORU, wiec nie powinien
            lazic "obrazony na caly swiat", mimo ze praca jest ciezka

            co do tej drogerii mnie tam te kobitki znaja i szanuja bo robie od
            dawna i bardzo czesto zakupy i wydaje duze pieniadze na kosmetyki:)
            taki moj "fetysz"...hihi, ale przezucilam sie na inny sklep gdyz
            ostatnio nie ladnie potraktowano tam moja siostre, coz ich strata
            • Gość: evi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 21.03.08, 16:53
              nie mnie gratuluj ,bo to mnie nazwano szefowa szaletu, dlaczego ktos
              mnie obraza nie znajac mnie, ja siebie okreslilam w mej wypowiedzi
              szefem ale nie robie z tego halo, ale prawda jest ze rozne firmy i
              przedsiebiorstwa maja swego szefa, wiec skoro ja jestem wlascicielem
              firmy to jestem rowniez szefem, tylko ze ja sie z tego powodu nie
              wywyzszam, bo dla mnie moi pracownicy sa moimi wspopracownikami a
              nie wolami roboczymi a ja ich nadzorca, widac komus nie pasowalo ze
              umiem okreslic kim jestem we wlasnej firmie, jestem szefem i widac
              to kogos boli, i chamstwem jest by okreslac mnie w szyderczy
              sposob . ja szanuje ludzi tych ktorzy na szacunek zasluguja, jak mi
              sie cos nie podoba to to mowie, i skoro widze nadete geby panienek w
              naturze to nie bede mowila ze sa fajne i mile, wiem ze praca jest
              ciezka ale jak sama zaznaczylam one tam poszly z wlasnej woli, nikt
              ich nie zmusza do pracy w sklepie, a jak juz sie zdecydowaly to maja
              szanowac klientow i byc milymi by klient wychodzi zadowolony i
              wracal do tego sklepu z przyjemnoscia a prawda jest taka ze tam
              ludzie chodza tylko jak musza, bo nie zdazyli kupic kosmetykow w
              innym sklepie, sklep traci klientow przez wlasne pracownice, wiec
              szef tego sklepu powinien sie zastanowic nad wymiana personelu jesli
              chce miec zysk, a widac tym pannom nie zalezy skoro ciezarna kobieta
              sie tam przewrocila bo nie bylo komu wytrzec podlogi jak i to w
              jakis sposb potraktowaly Twoja siostre, gratuluje wyboru innego
              sklepu i pozdrawiam
    • Gość: Alka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.08, 08:59
      No i mamy burzę.... Nic jednak nie zmieni faktu, że obsługa w Naturze jest jaka
      jest. A szanowny właściciel nie reaguje na skargi klientów.
      • Gość: OPONA Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.08, 10:25
        POZDRO DLA TREDIEGO :) RZECZOWO I NA TEMAT ZJECHAŁ "SZEFOWĄ" JA TEZ
        PRACUJE W SKLEPIE I TEZ CZASAMI PRZYCHODZA TAKIE NADETE BABSKA KTORE
        MYSLA ZE SWIAT SIE WOKOL NICH KRECI I GARDZA TAKIMI JAK JA MYSLA ZE
        JAK KUPUJA W DANYM SKLEPIE TO TAK DORABIAJA TEN SKLEP I DZIEKI NIM
        ISTENIEJE NA SZCZESCIE MAM NORMALNEGO SZEFA I NIE NAKAZUJE NAM
        WLAZIC W DUPSZTALE TAKICH LUDZI I MIZDRZYC SIE DO NICH
        • Gość: lili Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.245.c68.petrotel.pl 21.03.08, 11:31
          dobra firma powinna dbac o kazdego klijenta...
          bron Boze nie mowie o wlazeniu w dupe, podlizustwie tylko o
          KULTURZE!!!
          a niestety jak sie okazuje kultura pan z tssow pozostawia wiele do
          zyczenia...
          a co do samow w auchan jak sie zapytam gdzie co jest to zawsze
          dostaje rzeczowa informacje, czesto nawet zostaje do wyszukiwanego
          produktu zaprowadzona
          tak samo w kauflandzie
          w polo markiecie panie na kasach uzywaja prosze dziekuje milego dnia
          a tym z tssow ciezko odpowiedziec na pytanie to po cholere one tam
          sa?

          z tego co slyszalam sam ten watek zniechecil 4 panie-stale klijentki
          do zkupow w drogerii tss, mnie rowniez, nastpnym razem przejde sie
          do rossmana tam nigdy nie spotkalam sie z hamstwem
        • Gość: Alka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.08, 11:32
          Sama pracuje w usługach. Różne małpy do mnie przychodzą( przed chwilą jedna
          przesterowana intelektualnie mnie zamęczyła)... Ale wszelkie reklamację
          przyjmuje i staram się być dla ludzi taka, jakbym chciała żeby inni byli wobec
          mnie. Praca z ludżmi mi to kawał ciężkiego chleba... ale Jaśnie Pani kierownik z
          Natury przegięła, razem z Szanownym szefem i tyle. A to, że dziewczyna w ciąży
          przewraca się u nich na śliskiej, brudnej podłodze, a oni żądają zapłaty za
          zrzucony lakier to już przeginka.
        • Gość: evi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 21.03.08, 17:01
          nie znasz nie oceniaj-taka jest zasada, skad wiesz ze wchodze nadeta
          do sklepu? kto ci dal prawo obrazania ludzi ktorych na oczy nie
          widzialas? ja nie oczekuje "wlazenia w d..e" tylko kulturalnej
          obslugi i odrobiny zyczliwosci, ale te panny tego w sobie nie maja,
          przykre ze oceniasz kogos w taki sposob, bo ja akurat ani chamska
          ani nadeta nie jestem, jestem normalna kobieta ktora jest klientka
          roznych sklepow i z zadnym z tak fatalna obsluga sie nie spotkalam,
          w rossmannie pracuja przemile dziewczyny i nie wlaza klientow w
          tylek, tak samo w perfumerii na tumskiej czy w auchanie, przemile i
          zyczliwe, bez sztucznego usmiechu i wlazenia w tylek, a ty nie
          oceniaj ludzi zanim ich nie poznasz.
          • Gość: yuio Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.08, 09:48
            po co ten cały zgiełk ? nie podoba sie to nie łazić tam i po
            problemie jak im spadną obroty i przestaną przychodzic ludzie to na
            pewno cos zrobią z tym problemem. A póki co jak maja większy popyt
            niż podaż to nikt z was by sie dodatkowo nie spuszczał nad klientami.
            • Gość: mate Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 00:33
              jest cos w w slowach "nie podoba sie nie chodzic",ale forum ma
              sluzyc temu, by wyrazic swoja opinie i ostrzec innych. Podzielam
              opinie o paniach sprzedajacych w naturze w tss. Tez tam robilam
              zakupy do czasu gdy pani(chyba wlascicielka,albo kierowniczka, w
              kazdym badz razie najstarsza ze wszystkich pracujacych w naturze w
              tss) zaczela sie pojawiac na sklepie. Jest niemila, klientow ma w
              d..,a bron Boze poprosic ja o cos. .Dla porownania panie pracujace w
              tej samej drogerii w Carrefourze zachowuja sie inaczej, potrafia
              doradzic, poszukac konkretnego towaru,nr produktu. Maja te same
              pieniadze za swoja prace,ale zupelnie inne podejscie i to
              zdecydowanie lepsze.

              • Gość: Alka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 09:05
                DOKłADNIE TAK!!!!!!!!!! MASZ śWIęTą RACJę!!!!!!!!!
              • Gość: evi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 26.03.08, 23:35
                zgadzam sie z Toba w 100% , ta najstarsza olewa klienta totalnie,
                kiedys czegos nie moglam znalesc i podeszlam do niej ale byla zajeta
                rozmowa ze znajomym, wiec stalam z boku i czekalam, widziala ze mam
                do niej jakies pytanie i stoje jak slup soli ale zero reakcji, wiec
                po 10 minutach przeprosilam i zapytalam to odpowiedziala z taka
                łaska ze oslupialam, te panie sie zachowuja jakby pracowaly tam za
                kare a klient to ich wrog, szkoda slow na obsluge w tym sklepie, mam
                dalej do carefoura ale wole tam jechac bo tam obsluga interesuje sie
                klientem i wcale to nie oznacza wlazenia w tylek. pozdrawiam
                serdecznie Ciebie jak rozniez ekspedientki z natury w carefourze i
                rossmannie jednym i drugim
                • Gość: Alka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.08, 09:19
                  Ta najstarsza to właśnie Jaśnie Pani Kierownik- zlewus pierwszej wody. To ona nie przyjęła mojej reklamacji. Zatem....żegnaj Naturoooooo.... :))))))))))))))
                  A Jaśnie Pani życzę sukcesów w dalszej karierze!!!!!!! Złożyłam już skargę w Inspekcji Handlowej.
                  • Gość: zosia Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.08, 10:23
                    Pani kierownik uwielbia robić sobie makijaże kosmetykami
                    znajdującymi się w sklepie i nie zawsze są to tylko testery - uzyła
                    kiedyś tuszu i eye liner'a z półki a potem jakby nigdy nic odstawiła
                    na miejsce, a ktoś zapewne kupił używany towar. Słyszałam również że
                    wymusza na dystrybutorach kosmetyków m.in bourjois, aby przynosili
                    jej gratisy ( bo ma ślub córki, itd.)
                    • Gość: ytr Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.08, 19:08
                      też jej nie lubię ale to co napisałaś to troszkę przesada, skąd masz
                      takie info uważaj żeby cie ktoś do sądu nie podał jesli nie masz
                      dowodów ,- a sądze że nie masz chyba że jestes byłą pracownicą ,
                      więc rzucanie takich zarzutów na forum jest niesmaczne i
                      nieeleganckie. Jakoś CI nie wierzę.CHYBA ŻE PRZEDSTAWISZ MOCNE
                      DOWODY.
                  • Gość: evi Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 27.03.08, 21:32
                    jestes super babka :)
    • Gość: Hiena Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: 88.220.32.* 06.04.08, 16:42
      Kiedyś, wzięłam paczkę rajstop (już otwartych), podeszłam do kasy i
      poprosiłam, aby mi te rajstopy wyjęła i pokazała, bo nie chciałabym
      zniszczyć. A lalunia stwierdziła, ze ona tu nie może pokazywać
      odpakowanych rajstop.
      Prawdę mówiąc zatkało mnie. ;)))

      Staram się omijać ten sklep, ostatnio kupiłam tam farbę do włosów,
      ale musiałam się nieźle naszukać, bo pie..ik na półce boski.
      Pasuje wypisz-wymaluj do tego sklepu i całej obsługii.
      • Gość: !!! Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.08, 21:04
        Hmmm... niby w którym sklepie można wyciągać sobie rajstopy z
        opakowania po to zeby sobie pooglądać??? Pierwsze słyszę o takich
        metodach (no chyba, że u Ciebie na wsi ;PPP).DO TEGO SŁUŻĄ PRÓBKI, A
        NIE TOWAR LEŻĄCY NA PÓŁCE!!! A to, że były już otwarte to ŻADEN
        argument, widocznie wcześniej jakiś ciołek (bez urazy) o podobnej
        buraczanej mentalnosci próbował robić przegląd... Czy chcąc coś
        kupić, wybierzesz to otwarte opakowanie czy nowe? Kremy i inne
        rzeczy tez najpierw otwierasz, nie wiesz do czego służą
        testery??? :P Kurczę jeśli już musicie się czepiać, to czepiajcie
        się konkretów, a nie róbcie z siebie tłumoków! :) Acha i bałagan na
        półkach tez nie do końca jest wina ekspedientek, a częściej klienek,
        które przestawiają towar!
      • Gość: !!! Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.08, 21:04
        Hmmm... niby w którym sklepie można wyciągać sobie rajstopy z
        opakowania po to zeby sobie pooglądać??? Pierwsze słyszę o takich
        metodach (no chyba, że u Ciebie na wsi ;PPP).DO TEGO SŁUŻĄ PRÓBKI, A
        NIE TOWAR LEŻĄCY NA PÓŁCE!!! A to, że były już otwarte to ŻADEN
        argument, widocznie wcześniej jakiś ciołek (bez urazy) o podobnej
        buraczanej mentalnosci próbował robić przegląd... Czy chcąc coś
        kupić, wybierzesz to otwarte opakowanie czy nowe? Kremy i inne
        rzeczy tez najpierw otwierasz, nie wiesz do czego służą
        testery??? :P Kurczę jeśli już musicie się czepiać, to czepiajcie
        się konkretów, a nie róbcie z siebie tłumoków! :) Acha i bałagan na
        półkach tez nie do końca jest wina ekspedientek, a częściej klienek,
        które przestawiają towar!
        • Gość: filip Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 07.04.08, 21:31
          ekspedientki sa tam od tego by ustawiac towar ,za to maja te cizie
          placone, jak klient poprzestawia to one sa od uporzadkowania tego, a
          one uwazaja ze sa tam od stania i gadania ze znajomymi,laza nadasane
          i sa opryskliwe dla klientow. czasem zagladam tam by sie z nich
          posmiac, wszyscy moi znajomi i ja przestalismy robic zakupy w tym
          sklepie.
        • Gość: lili Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.251.c95.petrotel.pl 07.04.08, 23:47
          racja

          tylko forma wyrazu niska

          jakiś ciołek
          podobnej buraczanej mentalnosci
          róbcie z siebie tłumoków! :)
          czy nie mozna bylo bez tych pieknych epitetow i wspanialych metafor,
          bylam przekonana ze kulturalni, z wyzszych sfer, tudzież MIASTOWI(
          za taka/takiego uważa sie autor/atorka) ludzie potrafia wyrazac swe
          poglady na poziomie...
          widocznie mylilam sie
          (no chyba, że u Ciebie na wsi ;PPP)

          wypowiedz z takimi pieknym zwrotami swadczy tylko i wylacznie o
          klasie mowcy nikogo innego
          pozdrawiam
          • Gość: na poziomie ;p Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.08, 01:13
            Dziwię Ci się zatem Lilo, że Twoja delikatna i wrażliwa natura
            pozwala czytać Ci to forum ;P. Nie jest to raczej wątek poetycki
            opisujący piekno tego świata więc nie rozumiem oburzenia, które
            doprowadziło Cię tym samym do zniżenia się, do poziomu tej
            małomiasteczkowo buraczanej mentalności ;).
            Co do reszty, to zgodnie ze starym przysłowiem "jak się wejdzie
            między wrony, trzeba krakać tak jak one". Nie widzę tam ani wyzwisk,
            ani innych niekulturalnych epitetów, więc nie widzę też powodu do
            wstydu dla autora. Podziwiam za to Twoje świetne wyczucie stylu i
            łatwość w ocenie innych. Cóż... chyba należy Ci się szacunek za tak
            wielkie poczucie humoru i spojrzenie z dystansem na autorów
            odwiedzjących ten temat ;PPP.
            • Gość: lili Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.251.c95.petrotel.pl 08.04.08, 16:13
              alez nigdzie nie stwierdzilam ze jestesm delikatna bledne wnioski wyciagasz
              poprostu jestem kulturalna i DARZE SZACUNKIEM ludzi kulturalnych ktorzy potrafia
              wyrazic swe poglady bez wyzwisk, a to ze napisalam poprzedni moj watek wiaze sie
              jedynie z pewnym przeklamaniem wynikajacym z twych slow mowisz o innych jako o
              ciolkach o buraczanej mentalnosci by wynikalo z tego ze (prawdopodnie)sama
              uwazasz sie za lepsza
              nic wiecej od BLEDNEGO MNIEMANIA O SOBIE
              dla mnie osoba ktora rzuca tak wysoce kulturalne teksty jest wlasnie tym
              ciolkiem, z buraczana mentalnoscia

              a ocena gdziez tam jest ocena???
              to tylko aluzja do twych slow z poprzedniego watku
              a stwierdzenie FAKTU iz takie wypowiedzi nie sa na poziomie no coz to poprostu
              STWIERDZENIE FAKTU
              i absolutnie( widze nie potrafisz ywciagnac wnioskow) nie czujue sie oburzona
              twa wypowiedzia porostu powtorze smieszy mnie zaklamanie w niej zawarte

              a co do krakania jak wrony... na moja kulture osobista nie wplywaja inni
              • radziok78 Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS 08.04.08, 22:55
                zgadzam sie ze w swych wypowiedziach jezli ktos uzywa wyziwisk badz wulgaryzmow
                na pewno wysokiego poziomu nie reprezentuje, a wypowiedz traci na znaczeniu
                bynajmniej- nie- dyskutant dla mnie
              • Gość: ania Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 12:44
                Jakie forum taki poziom... A to, że ktoś powie ostrzej (ale nie
                wulgarnie!!!) do słuchu kilku forumowiczom... no cóż, może wtedy
                lepiej dotrze??? Bo jak na razie 90% wypowiedzi w tym wątku to
                obrażanie innych! Pisanie o "gębach TYCH panienek", i inne epitety
                są poniżej krytki!!! "Śmietnikowa elokwencja" co dla niektórych jest
                porażająca...
                • Gość: lili Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.251.c95.petrotel.pl 09.04.08, 22:36
                  alez nie tlumacz siebie przez pryzmat innych- to glupie
                  a poziom nie zalezy od forum tylko od ludzi , a co do ich poziomu to spotkalam
                  kilku forumowiczow na poziomie

                  i choc wielu forumowiczow jest wulgarnych szczerze- nie interesuje mnie to,
                  smieszy mnie jednak jesli ktos komus wrzuca od "wiesniakow" a sam zachowuje sie
                  jak "wiesniak"

                  i prosba podpisuj sie jednym loginem bo takie szukanie poparcia w wyimaginowanym
                  tlumie jest zenujace
                  pozdrawiam aniu
                  • Gość: !!! Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.08, 00:00
                    Aż wzbudziałas mój uśmiech tą psychoanalizą! Super!!! I nie szukaj
                    mnie proszę pod każdym nikiem!!!
                    • Gość: lili Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.071.c90.petrotel.pl 10.04.08, 07:08
                      brak umiejetnosci rozumowania-(to np. ocena)
                      nie ma oceny nie ma analizy, a juz na bank nie psycho hihi

                      brak spostrzegawczosci (to takze ocena) u kazdego uzytkownika nie zalogowanego,
                      ktory wypowiada sie na tym forum, wyswietla sie cos takiego jak id...
                      hehehe
                      a twych pare "ja" ma to same id

                      a co do analizy moglabym ja wysnuc ale za ceny moj czas...wiec pozstawie jedynie
                      ocene a ty ja sprobuj zaanalizowac, moze dojdziesz do jakiegos interesujacego
                      wniosku...
                      • Gość: !!! Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.08, 11:19
                        Jeju masz obsesję siedzisz na forum od 7 rano!!!
                        • Gość: kasia Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.08, 22:38
                          jeśli wam niepasuje ten klimat to niechodzcie tam,ja zawsze jestem tam miło
                          obsłuzona a te dziewczyny maja tylko dwie ręce i nie są w stanie wchodzić
                          wszystkim klientom w dupe
                          • Gość: anka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 15.04.08, 22:55
                            nie chodzi by wlazily w dupe tylko by byly kulturalne i w miare
                            potrafily pomoc klientowi a nie sie na klienta wypinaja, ja pare
                            razy tam bylam i zawsze widzialam je nadasane i obrazone na swiat
                            • Gość: klient Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.08, 09:23
                              na Boga dajcie spokój już tym biednym dziewczynom, dla mnie zawsze
                              były miłe i usmiechnięte może dlatego że jestem facetem i dobrze mi
                              z oczu patrzy a nie traktuję kogoś z góry jak większość nadętych
                              babsztyli którym się wydaje że wszyscy powinni wokół nich skakać,
                              rzeczywiście za to ich pszczołą matką za bardzo nie przepadam ale
                              dziewczyny są ok.
                              • Gość: anka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.08, 15:06
                                Ludzie dajcie już spokój,chyba nie macie zajęcia w domu i czepiacie sie
                                wszystkich.Ja bardzo chętnie wchodze do drogerii i osobiście wole obsługe w tss
                                niz na Przemysłowej weżcie pod uwage że to jest sklep samoobsługowy i te
                                dziewczyny nie są w stanie obsłużyć każdego klienta indywidualnie.Wogóle
                                nierozumiem w czym szukacie problemu?
                                • Gość: klient Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.08, 15:28
                                  zgadzam sie...
                                • Gość: !!!! Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.08, 15:31
                                  jestem za
                                  • Gość: men Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.08, 15:34
                                    osobiśce do dziewczyn nic niemam ale ta starsza pani wkurza mnie...
                                    • Gość: pani Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.08, 15:40
                                      Ostatnio chciałam żeby pani kierownik pomogła mi w wyborze pomadki z Rimela to
                                      zrobiła to tak niechętnie jakby była tam za kare.Już tam niewróce
                                      • Gość: anka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 16.04.08, 16:46
                                        Kochana, ta paniusia to Ci nie doradzi bo ona sie na tym nie zna,
                                        widac po jej cyrkowym makijazu jak sie na tym zna, ta kobieta to
                                        zenada, mila jak szerszen. pozdrawiam serdecznie
                                        • Gość: klientka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.08, 17:10
                                          MACIE RACJE MOJE DROGIE.TA PANI JEST NAJWIDOCZNIEJ DEKORACJA SKLEPU
                                • Gość: anka do anki IP: *.plock.mm.pl 16.04.08, 16:42
                                  moze sprobuj podpisywac swe posty inaczej niz ja bo nie chce by to
                                  co piszesz bylo na mnie, tym bardziej ze mamy odmienne zdanie
        • Gość: hiena Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: 88.220.32.* 17.04.08, 09:28
          Po pierwsze:
          jakby były próbki, to bym sobie na nie popatrzyła.

          Dzięki Bogu w tssach jest kilka stoisk z rajstopami i wszędzie są
          próbki, tylko nie w naturze.

          Podchodzę z otwartą paczką rajstop do ekspedientki, żeby to ona mi
          je sprawdziła - chcę je kupić - jest czymś zupełnie naturalnym,
          inaczej rajstopa nigdy nie zostanie sprzedana właśnie dlatego, że
          jest z otwartej paczki.
          Zdziwiło mnie podejście tej panny, no ale skoro nie chce sprzedać,
          to może nie powinna być sprzedawcą?

          Poza tym sądzę że cała burza w tych postach to zasługa konkurencji.
    • Gość: Maja Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.08, 20:14
      Ludzie nie przesadzajcie!!! Od dawna robię tam zakupy.Dla mnie jest OK.
      • Gość: Marcin Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 16.04.08, 20:18
        popieram cie! gdyby niepodobał mi sie ten sklep to nie robiłbym tam
        zakupów a ci wsztscy sflustrowani ludzie niech na manhatanie kupuja
        kosmetyki jak im sie nie podoba!!! pozdrawiam
        • Gość: hiena Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: 88.220.32.* 17.04.08, 09:31
          sflustrowani hahahahahahaha, taaaa....
          może raczej sfrustrowani?
          hihihhi
          • Gość: kasia Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 16:26
            Też uważam że ta burza jest wywołana przez konkurencje
            • Gość: anka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 17.04.08, 16:57
              no to zle uwazasz, ja bylam klientka tego sklepiku i dla mnie to
              zenada jak ten sklep funkcjonuje, smieszne ze slowa krytyki sa
              odbierane ze pochodza od konkurencji,moze warto pomyslec ze duzo
              klientow jest niezadowolonych a nie ze od razu konkurencja, wiecej
              samokrytyki polecam "personelowi" tego sklepiku
              • Gość: do anki Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 17:51
                a co takiego dokładnie przeszkadza ci w tym sklepie?
                • Gość: anka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 18.04.08, 11:46
                  to ze obsluga jest opryskliwa i robi łaske ze odpowie na pytanie lub
                  ze powie gdzie lezy jakas rzecz, ktorej szukalam i nie moglam
                  znalesc, obsluga tam zachowuje sie jakby klienci jej przeszkadzali,
                  np ida te "panie" z jakims towarem a klient stoi i cos oglada to one
                  z nerwami na twarzy oczekuja ze klient im ustapi by PANI
                  ekspedientka mogla swobodnie przejsc, gdy tam chodzilam to sie
                  czulam jak intruz ktory tam zawadza , a ta stara to juz dno totalne,
                  ona tam chyba chodzi na spotkania towarzyskie,zawsze stala i
                  rozmawiala z kims znajomym. naszczescie sa inne sklepy, natura w
                  carefourze i rossmann
                  • Gość: !!!!! do pani... anki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.08, 15:27
                    Czytać to ja umiem,nieznam cię ale wnioskuje że jesteś bardzo zadufana w sobie i
                    bardzo wyniosła lubisz patrzeć na ludzi z góry.Zastanów się nad sobą i przestań
                    krytykować innych bo stajesz się nudna...
                    • Gość: anka Re: do pani... anki IP: *.plock.mm.pl 18.04.08, 16:06
                      wcale nie patrze ludzi z gory i nie jestem wyniosla, to raczej w tym
                      sklepie pracuja wyniosle i zadufane w sobie, w innych sklepach
                      dziewczyny sa wesole sympatyczne, mozna z nimi pogadac,zapytac,
                      doradza cos ,zaproponuja i nie wlaza nikomu w tylek, a te robia
                      łaske ze wszystkim, ja nie lubie oblugi w sklepach ktora wlazi "w
                      tylek" klientom, bo sama taka nie jestem by sie silic na sztuczne
                      uprzejmoscii nadskakiwanie komus, ale troche zainteresowania
                      klientami by sie tam przydalo, sadze ze klient zadowolony kupuje
                      wiecej, wiem to po sobie, nie raz ide po jedna rzecz a wychodze z 10
                      rzeczami, bo byly fajne dziewczyny ktore pokazaly nowosci,
                      zaproponowaly cos innego bo np tego co chcialam nie bylo, widac nie
                      powinny pracowac w sklepie te panie z natury skoro klienci sa
                      neizadowoleni, za malo im placa? niech zmienia prace, przeciez na
                      sile ich tam nikt nie trzyma, traktuja ta prace jako zlo konieczne,
                      wiec warto pomyslec nad zmiana zajecia i tyle
              • Gość: CzarnyBoy Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 18.04.08, 08:38
                jak mi nie pasuje jakiś sklep to poprostu do niego nie wchodzę, a
                tylko krytykujecie i narzekacie a i ta dalej robicie tam zakupy. To
                nie z obsługą jest coś nie tak tylko z wami... Gratuluje
                • Gość: anka Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 18.04.08, 11:37
                  polecam nauczyc sie czytac ze zrozumieniem, napisalam ze BYLAM
                  klientka tego sklepu, teraz chodze do rossmanna.
          • Gość: Marcin Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.plock.mm.pl 18.04.08, 08:41
            może i się pomyliłem ale cóż zdarza się
    • Gość: aga Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.free.aero2.net.pl 04.09.13, 22:55
      Po raz kolejny się zawiodłam, kupiłam na promocji wysuszone tusze do rzęs. Nie mam w zwyczaju otwierać produktów w drogerii, dlatego dopiero w domu przeżyłam szok. Wciskać ludziom coś takiego? Nie wiem czy reklamować, mam dość daleko. Myślicie, że da się w innym sklepie marki?
    • Gość: Anakonda Re: Obsługa i szefostwo - Drogeria Natura w TSS IP: *.077.c69.petrotel.pl 08.09.13, 18:09
      (S)rał (p)ierdział gryzł wodę miał w (d)upie przegrodę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka