ryhor 07.10.09, 11:25 Generatory to półśrodek. Lepiej pomyśleć, jak stworzyć skomplikowane hasło, które jest samemu łatwo zapamiętać. A to już jest sztuka! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: favman Niedomknięte <i> IP: *.kablowka.waw.pl 07.10.09, 12:08 Domknijcie znacznik <i> na końcu podpisu pod obrazkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
oliwija Re: Niedomknięte <i> 07.10.09, 12:51 takie haslo trudnie dla innych a łatwe dla mnie to zaden problem. trzeba tylko pomyślec. Odpowiedz Link Zgłoś