Gość: Ulisses IP: *.b-ras1.rtd.sligo.eircom.net 24.10.09, 18:49 Yupi! CIV to najlepsza gra strategiczna. Gram w nia od kilkunastu lat, od pierwszej czesci. Dla mnie moga ja zrobic nawet na kalkulator:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj