karinaz
27.12.09, 16:58
Witam
Mam Laptop z Windowsem 7. I ostatnio zauważyłam problem który
pojawia się gdy wyloguje komp. lub daje w stan uśpienia. Mianowicie
pojawia się komunikat z brakiem dostępu do internetu. Oraz komunikat
System wykrył konflikt adresów IP.Inny komputer w tej sieci ma taki
sam adres IP. Ale gdy się wyłączy komp i uruchomi ponownie jest już
poprawna sytuacja. Jak się zamyka system też potem jest poprawny
dostęp do internetu. Problem jest tylko przy uśpieniu systemu lub
wylogowaniu.
Co może być tego przyczyną?
Pozdrawiam