Gość: ania LibreOffice IP: *.dynamic.chello.pl 27.06.12, 20:27 Ja używam go od ponad roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Wprawdzie ma problemy (coraz mniejsze) z plikami Microsoftu (dox, docx), ale to nie zmiania faktu, że to jest bardzo dobry pakiet biurowy. A poza tym, to pliki MS są złe, bo nie są otwartym standardem, jak te domyślnie używane przez Libre (odf, odt, ods). W każdym razie, potrzebowałam około tygodnia, aby się odnaleźć w nim (bo wcześniej używałam Worda, a przecież każdy program się trochę różni). Pomogło mi trochę samozaparcie, pomógł mi też kurs Libre Office, który znalazłam. Ogólnie używam go do plików tekstowych, arkuszy i prezentacji i jest ok. Odpowiedz Link Zgłoś