Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Programistka baz danych szuka pracy

    04.02.26, 14:41
    Poniższy program medyczny czeka na inwestora, na rozwój lub kupca. Napisany jest w MS Access (część MS Office).

    Pomidorek.pev.pl/pomidorek.accdb
    Do uruchomienia potrzebny jest system MS Windows oraz wersja MS Office zawierająca MS Access ( np. MS Profesional) lub ściągnięcie ze stron Microsoftu darmowego uruchamiacza MS Accessa).

    Program zawiera dane z kilku książek medycznych i para medycznych , z czego większość dotyczy ziołolecznictwa i dietetyki, ale nie wszystkie. Istotą programu jest ułożenie danych w postaci przyczyna i skutek. Program zawiera mniej niż 5tys dolegliwości, ziół i pojęć medycznych, oraz kilkanaście tys powiązań pomiędzy nimi. Jest to za mało, by skutecznie leczyć. By program był skuteczny powinien zawierać kilkadziesiąt tysięcy medycznych pojęć, a w tym około 20-30 tys dolegliwości.

    Baza danych programu ma dość prostą strukturę opartą o mniej niż 10 tabel. Interfejs, którego część jest na obrazku, umożliwia wprowadzenie dolegliwości tekstem, program dostosowuje je do swojej bazy danych, i pokazuje przyczyny i skutki , w tym leczenie ( głównie ziołowe i dietetyczne).

    Program czeka na rozwój, kupca, inwestora itp.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka