Gość: gość? IP: *.lubin.dialog.net.pl 16.07.04, 13:10 Czy ktoś wie jakie wpisać w ustawieniach poczty adresy poczty wychodzącej i przychodzacej. konto jest w domenie @op.pl. lub w jaki sposób znależć te adresy. Z góry dzięki za pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
if_ona Re: ustawienie outlook express 16.07.04, 13:15 poczta.onet.pl/oferta/1085024,produkt.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość? Re: ustawienie outlook express IP: *.lubin.dialog.net.pl 16.07.04, 13:20 Dzięki , ale konto mam juz założone, chcę tylko odpowiednio skonfigurować outlooka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwona Re: ustawienie outlook express IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.04, 15:49 Ty nie dziękuj tylko zastanów się po co ktoś podał ci ten link. Wszystkie parametry do konfiguracji outlooka masz w ustawieniach poczty. Wejdź na swoje konto w onecie i popatrz co tam masz , nie zaszkodzi kliknąć na klika linków , może w ten sposób się czegoś nauczysz i nie będziesz zadawał takich pytań... Odpowiedz Link Zgłoś
if_ona Re: ustawienie outlook express 16.07.04, 16:09 Gość portalu: gość? napisał(a): > Dzięki , ale konto mam juz założone, chcę tylko odpowiednio skonfigurować > outlooka. Ja tylko podpowiedziałam, gdzie szukać tych ustawień - w portalu onet.pl :) Jeżeli nie znalazłeś/znalazłaś to wklejam fragment z FAQ poczty: W OnetPoczcie nazwy tych serwerów to zawsze: POP3: pop3.poczta.onet.pl SMTP: smtp.poczta.onet.pl Uwaga! Poza włączeniem powyższych ustawień w konfiguracji programu pocztowego niezbędne jest włączenie autoryzacji poczty wychodzącej. Wskazówki wraz z ilustracjami znajdują się na tej stronie poczta.onet.pl/autoryzacja/ Bez włączenia w programie pocztowym autoryzacji wysyłanie listów będzie niemożliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość? Re: ustawienie outlook express IP: *.lubin.dialog.net.pl 16.07.04, 20:29 Dzięki if_ona :-) Iwonie nie dziękuję, bo nie ma za co, mała przestroga, Ty nie klikaj tak gdzie popadnie bo ci się jeszcze "myszka" rozejdzie, no chyba,że jestes blondynką - to juz nie ma rady..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwona Re: ustawienie outlook express IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.04, 23:01 Gość portalu: gość? napisał(a): > Dzięki if_ona :-) > Iwonie nie dziękuję, bo nie ma za co, mała przestroga, Ty nie klikaj tak gdzie > popadnie bo ci się jeszcze "myszka" rozejdzie, no chyba,że jestes blondynką - > to juz nie ma rady..... :)))kurcze rzeczywiście jestem blondynką ale sądząc z twojego pierwszego postu ty chyba też...i to pewnie naturalną pozdr :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość? Re: ustawienie outlook express IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.07.04, 10:54 > :)))kurcze rzeczywiście jestem blondynką ale sądząc z twojego pierwszego postu > ty chyba też...i to pewnie naturalną > pozdr :)) skąd wiedziałam,że tak odpisesz?? Blondynką nie jestem i dlatego szybko się uczę , internetem bawię się niedawno. Stąd moje może "głupie" pytanie, choc podobno nie ma głupich pytań są tylko ..;-) Bez urazy i życzę więcej pozytywnego podejścia do ludzi mniej błyskotliwych od Ciebie. Pozdrawian :-) Odpowiedz Link Zgłoś
if_ona Re: ustawienie outlook express 17.07.04, 11:39 Gość portalu: gość? napisał(a): > Dzięki if_ona :-) Proszę bardzo :) Wpadnij na forum lubińskie forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=228 To forum prywatne - żeby tam pisać trzeba mieć załozone konto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość? Re: do if_ona IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.07.04, 11:56 Kurcze czyżbyś też była z Lubina? No chociaż mogłam sie domyśleć, u nas wiela życzliwych ludzisków, a na forum wpadne oczywiście. Dzięki za zaproszenie. Pozdrawiam :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: if_ona Re: do if_ona IP: *.lubin.dialog.net.pl 17.07.04, 12:18 > Kurcze czyżbyś też była z Lubina? Nie inaczej ;)) >No chociaż mogłam sie domyśleć, u nas wiela > życzliwych ludzisków, a na forum wpadne oczywiście. Na forum tez przyjemnie :) Czekamy :)) Odpowiedz Link Zgłoś