Gość: Green
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.08.04, 17:21
Ludzie - toż to paranoja, TP.SA prawdopodobnie od września tego roku
wprowadzi neostradę 2mbit, a niższe prędkości wzrosną np. 640kbit --> na
1mbit. Najgorze, że łącza te (poza najszybszą wersją) będą teraz
limitowane !!!! W ramach promocji do końca roku 15Gb (i tak bardzo mało np.
na 1mbit-owym łączu) później - 5Gb na miesiąc. Trzeba koniecznie coś z tym
zrobić, jakiś protest, niech Wyborcza napisze coś na swych łamach, przecież
to jawna kpina. Ściągnięcie 3 darmowych pełnych wersji: America's Army:
Operations, Counter Strike, Day of Defeat i uż nie ma niemal 2 GB, na łączu
1mbit da się te limity w 24 godz. przekroczyć. W i-necie wybuchła burza,
wszyscy są zbulwersowanii, pisze o tym prasa branżowa. Skandal - za 150 zł.
limitowane łącze i jeszcze z tak niskim limitem. Gdzie my żyjemy?