Dodaj do ulubionych

program do szyfrowania połączeń

02.03.05, 01:37
Witam! CZy nie zna ktoś jakiegoś programu ktory by szyfrowal połaczenia?
Jestem w sieci bezprzewodowej i dostawca blokuje sieci P2P, aby zarobic na
jeleniach więcej kasy, bo w ten sposób nikt nigdy nie wykozysta tego za co
płaci. Jest to blokowane po naglówkach, tak więc zmiana portu nie pomoże.
Blokuje wszystko począwszy od Emule a skończywszy na Bittorent.
Jeśli zna ktoś jakiś taki program lub coś innego co by przywróciło działanie
P2P to błagam pomóżcie!!! Podrawiam!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka