dino22
02.03.05, 01:37
Witam! CZy nie zna ktoś jakiegoś programu ktory by szyfrowal połaczenia?
Jestem w sieci bezprzewodowej i dostawca blokuje sieci P2P, aby zarobic na
jeleniach więcej kasy, bo w ten sposób nikt nigdy nie wykozysta tego za co
płaci. Jest to blokowane po naglówkach, tak więc zmiana portu nie pomoże.
Blokuje wszystko począwszy od Emule a skończywszy na Bittorent.
Jeśli zna ktoś jakiś taki program lub coś innego co by przywróciło działanie
P2P to błagam pomóżcie!!! Podrawiam!