Dodaj do ulubionych

problem z windows media player 10

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 16:35
Mam WMP i nie mogę otworzyć plików filmowych (trailery)na www.yahoo.com
oraz także muzyki n atym portalu a także muzyki na www.interia.pl,na yahoo
pisze coś atkiego,że wskazny protokoł nie jest obsługiwany a na interii że
gotowe i nic nie wyświetla, proszę o pomoc bo do tej pory było to możliwe i
jakieś wskazówki co zrobić......
Obserwuj wątek
    • neder Re: problem z windows media player 10 08.05.05, 17:57
      www.microsoft.com/windows/windowsmedia/pl/mp10/faq.aspx#8_9
      (czytaj "Łączenie się z Internetem" w problemach ogólnych)
    • Gość: abc Re: problem z windows media player 10 IP: *.autocom.pl 08.05.05, 18:33
      narzędzia > opcje > typy plików
    • amon-ra Re: problem z windows media player 10 08.05.05, 19:59
      Otwórz Edytor rejestru (polecenie regedit), przejdź do klucza
      HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Multimedia\WMPlayer\Protocols
      i sprawdź, czy istnieje podklucz o nazwie "MMS".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka