Gość: paw
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
08.05.05, 16:35
Mam WMP i nie mogę otworzyć plików filmowych (trailery)na www.yahoo.com
oraz także muzyki n atym portalu a także muzyki na www.interia.pl,na yahoo
pisze coś atkiego,że wskazny protokoł nie jest obsługiwany a na interii że
gotowe i nic nie wyświetla, proszę o pomoc bo do tej pory było to możliwe i
jakieś wskazówki co zrobić......