18.07.05, 11:54
od jakiegoś czasu ktoś włamuje się do mojego komputera z jednego adresu IP.Jak zablokować ten adres?
Obserwuj wątek
    • mbucz Re: adres IP 18.07.05, 12:01
      Zainstaluj firewall
    • intermaniak Re: adres IP 18.07.05, 13:29
      A skąd te przeświadczenie o włamaniu ???

      ZONE ALARM komunikuje ?

      Ping to jeszcze nie włamanie :)
      • cbool00 Re: adres IP 18.07.05, 15:17
        Zainstaluj zaporę ogniową. I w konfiguracji zablokuj adres IP tego gościa.

        Pozdrawiam!
        • sferos Re: adres IP 20.07.05, 12:44
          mam zainstalowanego firewalla ,ustawioną zaporę ogniową ale i tak ktoś się włamuje.Zresztą to firewall informuje o włamie
          • mbucz Re: adres IP 20.07.05, 13:14
            No to włamuje się, czy się próbuje włamać i go firewall blokuje? Bo jesli tak,
            to w czym problem?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka