Dodaj do ulubionych

Zdjęcie w internecie

20.07.05, 13:54

Witam.
Chciałbym umieścić zdjęcie mojej dwuletniej córki w internecie.
Jak najprościej to zrobić?
pozdrawiam,
Krzysztof
Obserwuj wątek
    • mbucz Re: Zdjęcie w internecie 20.07.05, 13:57
      Proszę:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=26396006&a=26396380
    • Gość: caroll Re: Zdjęcie w internecie IP: *.toya.net.pl 20.07.05, 14:03
      Jeśli czynisz to incydentalnie, tzn nie masz i nie zamierzasz mieć strony, to
      możesz skorzystać z tego prostego sposobu:
      www.imageshack.us/
      Skopiuj gdzieś sobie adres (po dodaniu fotografii) i możesz go podawać znajomym,
      żeby mogli ogladać (np przesyłajac link mailem)
      • Gość: kj7 Re: Zdjęcie w internecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.05, 14:25
        Wielkie dzięki.

        pozdrawiam,Krzysiek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka