kj7 20.07.05, 13:54 Witam. Chciałbym umieścić zdjęcie mojej dwuletniej córki w internecie. Jak najprościej to zrobić? pozdrawiam, Krzysztof Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mbucz Re: Zdjęcie w internecie 20.07.05, 13:57 Proszę: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=26396006&a=26396380 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: caroll Re: Zdjęcie w internecie IP: *.toya.net.pl 20.07.05, 14:03 Jeśli czynisz to incydentalnie, tzn nie masz i nie zamierzasz mieć strony, to możesz skorzystać z tego prostego sposobu: www.imageshack.us/ Skopiuj gdzieś sobie adres (po dodaniu fotografii) i możesz go podawać znajomym, żeby mogli ogladać (np przesyłajac link mailem) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kj7 Re: Zdjęcie w internecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.05, 14:25 Wielkie dzięki. pozdrawiam,Krzysiek Odpowiedz Link Zgłoś