Dodaj do ulubionych

Skad sciagnac wersje elektroniczna pewnej ksiazki?

09.08.05, 11:57
Obserwuj wątek
    • mbucz Re: Skad sciagnac wersje elektroniczna pewnej ksi 09.08.05, 11:58
      No właśnie, skąd?
      • dariusz.glogowski Re: Skad sciagnac wersje elektroniczna pewnej ksi 09.08.05, 12:01
        :)
        kiedy pisalem posta to niechcaco nacisnalem enter i poszedl bez napisania
        tresci :)
        pozdrawiam!
    • dariusz.glogowski tresc 09.08.05, 12:00
      Czesc!
      Nie moge znalezc w polskich ksiegarniach pewnej ksiazki (np. Merlin)
      Na stronach zagranicznych ksiazka jest do kupienia, ale za prawie 600PLN i to
      bez oplat transportu...
      Czy moge znalezc gdzies w internecie wersje elektroniczna ksiazki??
      Bardzo mi na tym zalzezy.
      Dieki, pozdrawiam Grupowiczow!
      • neder Re: tresc 09.08.05, 12:36
        podaj tytuł tej książki to będziemy szukać ;)
        • dariusz.glogowski Re: tresc 09.08.05, 13:00
          Alexander Batchvarov,"Hybrid Products Instruments, Applications and
          Modelling".
          Bylbym baaaardzo wdzieczny. Ale moim zdaniem moze byc ciezko.
          Dzieki wielkie za zainteresowanie.
          Pozdrawiam!!!!!
          • neder Re: tresc 09.08.05, 13:35
            faktycznie jakieś to trudno dostepne ;(
            • dariusz.glogowski Re: tresc 09.08.05, 13:39
              Tak czy inaczej dziekuje najmocniej za zainteresowanie!
              Pozdrawiam!
          • Gość: Finance Manger Re: tresc IP: *.ccc.de / *.ccc.de 10.08.05, 08:51
            Eeee to jakieś gó.. o finansach i gospodarce :(((

            Nie znajdziesz tego nigdzie do ściagnięcia bo tego NIKT nie czyta :)
      • viiking Re: tresc 10.08.05, 04:13
        Pytales czy jakas duza ksiegarnia ci nie moze zamowic? Moze akurat byloby taniej niz te 600 zl.
        • Gość: darek.glogowski Re: tresc IP: *.bphpbk.pl 10.08.05, 10:42
          Dzieki wielkie za zainteresowanie. Skontaktuje sie z Merlin.pl, moze zloze sie
          z kilkoma osobami po prostu :) dzieki wielkie za zainteresowanie. Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka