mbucz Re: Skad sciagnac wersje elektroniczna pewnej ksi 09.08.05, 11:58 No właśnie, skąd? Odpowiedz Link Zgłoś
dariusz.glogowski Re: Skad sciagnac wersje elektroniczna pewnej ksi 09.08.05, 12:01 :) kiedy pisalem posta to niechcaco nacisnalem enter i poszedl bez napisania tresci :) pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
dariusz.glogowski tresc 09.08.05, 12:00 Czesc! Nie moge znalezc w polskich ksiegarniach pewnej ksiazki (np. Merlin) Na stronach zagranicznych ksiazka jest do kupienia, ale za prawie 600PLN i to bez oplat transportu... Czy moge znalezc gdzies w internecie wersje elektroniczna ksiazki?? Bardzo mi na tym zalzezy. Dieki, pozdrawiam Grupowiczow! Odpowiedz Link Zgłoś
dariusz.glogowski Re: tresc 09.08.05, 13:00 Alexander Batchvarov,"Hybrid Products Instruments, Applications and Modelling". Bylbym baaaardzo wdzieczny. Ale moim zdaniem moze byc ciezko. Dzieki wielkie za zainteresowanie. Pozdrawiam!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dariusz.glogowski Re: tresc 09.08.05, 13:39 Tak czy inaczej dziekuje najmocniej za zainteresowanie! Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Finance Manger Re: tresc IP: *.ccc.de / *.ccc.de 10.08.05, 08:51 Eeee to jakieś gó.. o finansach i gospodarce :((( Nie znajdziesz tego nigdzie do ściagnięcia bo tego NIKT nie czyta :) Odpowiedz Link Zgłoś
viiking Re: tresc 10.08.05, 04:13 Pytales czy jakas duza ksiegarnia ci nie moze zamowic? Moze akurat byloby taniej niz te 600 zl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek.glogowski Re: tresc IP: *.bphpbk.pl 10.08.05, 10:42 Dzieki wielkie za zainteresowanie. Skontaktuje sie z Merlin.pl, moze zloze sie z kilkoma osobami po prostu :) dzieki wielkie za zainteresowanie. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś