zyks 06.11.05, 18:59 No, zobaczymy, jak się krzykacz - Ziobro z tym upora. Jak kolega Wasserman upora sie ze słuzbami, policją i wanną (żeby się mógł bezpiecznie i wygodnie podmywać), to powinno pójść jak z płatka :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Antek Nie upora sie - wszystkie kontrakty to Krauze .. IP: *.sds.uw.edu.pl / *.sds.uw.edu.pl 06.11.05, 19:40 Wszystkie wieksze kontrakty to spolki z grupy Prokom - od p. Krauzego - dobrego znajomego prezia. A sledzac niusy mozna bylo zobaczyc ze u p. Krauzego pracuje juz np. p. Walendziak - dobry znajomy p. Marcinkiewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ochmian Kontrakt dostanie Tadzio Rydzyk! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.11.05, 12:46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z_warsa mafia w sejmie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 01:01 to nie fatum, to ludzie i ich interesy. Jednego Peczaka ccz Jakubowska wysledzili ale ile ich jeszcze tam siedzi? Jesli ktos moze sie z nimi uporac, to tylko Ziobro wlasnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Al ty **pku ! gołym okiem widać że mafia IP: 82.200.139.* 07.11.05, 04:00 blokuje i nie moze znaleźć sposobu by wyssać szmal. Zreszta po co się sprężać - poskamlą poskie urzędasy to Unia da na to kasę Nieprawdaż herr Miller ? Odpowiedz Link Zgłoś
piwenko a pamietacie piosenke Skaldów ??? 07.11.05, 09:23 nie o to chodzi zeby zlapac króliczka ale by gonic go.... nie o to chodzi zeby zrobic CEPiK tylko zeby go robic jak sie zrobi to kasa sie skonczy... MSWiA moglo zrobic CEPiK za 10% ceny którą wział Softbank tylko po co ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg McGregorskyj To tak jak z większością dużych przetargów na info IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.11.05, 12:50 informatyzację. Chodzi o to by klienta - państwo - umoczyć tak, by nie miał wyjścia i musiał bulić. A wykonawstwo kontraktu i tak się zleci komuś innemu, za owe 10% o których piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Re: Fatum nad CEPiK IP: 5.2.* / *.mnii.gov.pl 07.11.05, 09:26 Ciekawe co zrobi z tym nowy podsekretarz od informatyzacji dr Blizniuk. Ciekawe zwlaszcza czy sciagnie swoich "pretorianow" z b MNiI Odpowiedz Link Zgłoś
gadach2 Re: To dzieki kumplowi PO-owców -> R.Krauze 07.11.05, 10:37 mamy taki stan. Temu człowiekowi zalezy tylko zeby jak najwiecej wyciagnąc od panstwa pieniedzy. Jakosc systemu ma dla takich ludzie najmniejsze znaczenie, jezeli ma jakiekolwiek.... To dzieki ZUS-owi, CEPiK-owi i innym wielkim inwestycjom budzetowym ten PALANT stał sie jednym z najbogatszych Polaków. Za PO stoja wlasnie tacy BYZNESMENI (dla mnie zwykli, prymitywni chochsztaplerzy i złodzieje. Co wiecej ten PAJAC został BYZNESMEN roku 2005 w POLSCE, kompletna paranoja!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pelo PO za nim stoi? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.11.05, 12:53 Za tym Krauze który robi interesy z Episkopatem (vide Wilanów), Radiem co ma wydłużoną twarz i nadobywatelem T.R.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafał NIE juz sawno opisało wałki przy tym IP: *.milc.com.pl / 213.17.131.* 07.11.05, 11:15 i co znowu sie okzało ze urbanowska gadzinówka to najwiarygodniejsza gazeta w polsce.juz dwano opisali wały przy cepiku....a mozna było miec za darmo najnooczesniejszy system w europi...znowu sie okazało ze polaczki to durnie i złodzieje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baret Re: Fatum nad CEPiK IP: *.chello.pl 07.11.05, 12:09 brak bunkra jest problemem nie do przeskoczenia? Brednie, gdyż wystarczy wynająć odpowiednią serwerownię i tam tymczasowo postawić serwer i cały system. Taka serwerownia nie jest niczym nieosiagalnym w polsce, istnieje ich kilka np. obsługują one banki internetowe. Myśle ze dane bankowe podlegają analogicznym procedurom ochrony danych i zabezpieczeniom potrzebnym ochronie danych z CEPiKu. Odpowiedz Link Zgłoś
micra To już CEPIK wersja nr 2 07.11.05, 12:36 Nie wiem, czy zdajecie sobie Państwo sprawę, a przede wszystkim autor artykułu, że ten CEPiK to już jego druga odsłona. Pierwsza odsłona miała miejsce w ... 1999 roku jako testy. Testy były realizowane przez firmy wynajęte przez ... Prokom. Całość zamknęła się kwotą 180 mln zł (7 lat temu!). Testy udały się i tyle. Większość pieniędzy pochłonęli zagraniczni konsultanci. Ale o tym się nie pamięta, a Prokom łupi kasę gdzie może. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 666 Re: To już CEPIK wersja nr 2 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.11.05, 12:48 > Nie wiem, czy zdajecie sobie Państwo sprawę, a przede wszystkim autor artykułu, > że ten CEPiK to już jego druga odsłona. Pierwsza odsłona miała miejsce w ... > 1999 roku jako testy. > Drobna korekta - trzecia odsłona. Pierwsze próby w pełni funkcjonalnego prototypu CEPIKu, dzialającego wtedy na serwerze w ZETO na Wybrzeżu, z wykorzystaniem łączy VSAT, były prowadzone na początku lat 90tych. To było za rządu premiera Pawlaka. Z "jakichś" powodów oczywiście systemu się nie udało rozwinąć i wdrożyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P.I.M.P A czemu nie powie nikt całej prawdy??? IP: *.europe.hp.net 07.11.05, 14:02 Mogliśmy dostać od Szwedów gotowy CEPIK, tylko wystarczyło go spolszczyć i zakupić infrastrukturę. To miał być prezent od Szwedów. System gotowy, sprawdzony w boju przez prawie 20lat - czego nam więcej było potrzeba??? No i soft był za friko. Po jakiego druta wyważać drzwi, które zostały już otworzone? Za taką niegospodarność obcinałbym łapy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WSTYD GAZETA Re: Fatum nad CEPiK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 14:37 napiszcie coś nowego zamiast odgrzewać artykuł sprzed miesiąca..... zastanawiam się gdzie tu jest prawdziwe dziennikarstwo a gdzie pogoń za czytelnikiem WSTYD WSTYD Odpowiedz Link Zgłoś
a_paprotka Re: Fatum nad CEPiK 07.11.05, 17:37 i najgorzej, ze kazali pokasować wszystkie istniejące dotąd dane,które zabrano z ośrodków obliczeniowych.Warszawa chce mieć wszystkie kluczowe informacje u siebie,że kazać sobie słono płacić za ich dostęp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sybirak Re: Fatum nad CEPiK IP: *.streamcn.pl 07.11.05, 18:09 Jakie fatum? Po prostu złodziejskie działania Prokomu. Dawno powinien być zlikwidowany, a jego szef, Krauze, w więzieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: posiadach autka Re: Fatum nad CEPiK IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.11.05, 18:47 oto przykład wielkich wpływów mafii samochodowej na polskich tzw. polityków - tak się składa, zważywszy na okres, że z SLD... Odpowiedz Link Zgłoś