Dodaj do ulubionych

problem z linkami

27.03.06, 21:00
od jakiegos czasu nie otwieraja mi sie zadne linki. dzieje sie tak odkad
wyrzucilam mozille i powrocilam do IE. co powinnam zrobc zeby wszystko
wrocilo do normy?:)
Obserwuj wątek
    • neder Re: problem z linkami 27.03.06, 21:37
      spróbuj tego:
      groups.google.pl/group/pl.comp.os.ms-windows.winnt/browse_thread/thread/41e3516263d5e27e/27fafbc264a0fa76?lnk=st&q=Internet+explorer+nieaktywne+linki&rnum=1&hl=pl#27fafbc264a0fa76
      (zajrzyj też pod podany link - na stronę microsoftu)

      pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka