kiciff 27.03.06, 21:00 od jakiegos czasu nie otwieraja mi sie zadne linki. dzieje sie tak odkad wyrzucilam mozille i powrocilam do IE. co powinnam zrobc zeby wszystko wrocilo do normy?:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neder Re: problem z linkami 27.03.06, 21:37 spróbuj tego: groups.google.pl/group/pl.comp.os.ms-windows.winnt/browse_thread/thread/41e3516263d5e27e/27fafbc264a0fa76?lnk=st&q=Internet+explorer+nieaktywne+linki&rnum=1&hl=pl#27fafbc264a0fa76 (zajrzyj też pod podany link - na stronę microsoftu) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś