Dodaj do ulubionych

Pomóżcie!.

25.07.06, 00:41
Klikając prawym klawiszem myszy mam nieaktywne- Zapisz element docelowy jako,
oraz drukuj element docelowy. Uniemożliwia mi to zapisanie interesujących
mnie tekstów a mimo licznych prób znalezienia przyczyny- leżę. Proszę
jakiegoś mistrza o pomoc.
Obserwuj wątek
    • reklamastron.pl Re: Pomóżcie!. 25.07.06, 05:47
      Skoro nie możesz zapisać strony przy użyciu prawego przycisku, to zapewne
      właściciel tej strony nie życzy sobie, aby osoby takie jak Ty mogły to zrobić i
      dodał do kodu swojej strony skrypt blokujący prawy przycisk myszy. Sugeruję
      skorzystać z dostępnego na tamtej stronie działu Kontakt i poprosić
      administratora strony o udostępnienie Ci danych, których potrzebujesz - może się
      zgodzi.

      Sam skrypt do blokowania przycisku myszy jest natomiast prymitywny i działa
      tylko na prymitywnej przeglądarce jaką jest IE, ale skoro to wystarczy, aby
      osoby takie jak Ty nie kopiowały tej strony, to znaczy, że jest niekiedy skuteczny.
      • Gość: al.675.39311 Re: Pomóżcie!. IP: 81.219.149.* 25.07.06, 10:36
        Nie wygląda to na blokowanie zapisu przez właściciela strony, ponieważ nie mogę
        zapoisać i innych stron, które powinny być własnością innych właścicieli.
        Chyba, że jest to monopolista i wszystkie są Jego własnością. Przypuszczam, że
        jest to jakaś inna przyczyna. Dziękuję za próbę pomocy, ale dalej stoję w
        miejscu.
        • reklamastron.pl Re: Pomóżcie!. 27.07.06, 21:29
          Masz tylko jedną przeglądarkę? Jeśli tak to do IE doinstaluj sobie np. FireFoxa
          i spróbuj w FF.
          Bez względu na wszystko przeskanuj sobie komputer programem antywirusowym.
          • Gość: al675.39311 Re: Pomóżcie!. IP: 81.219.149.* 28.07.06, 01:32
            Przeskanowałem i usunąłem 9 Trojanów. Pozostały 2 o nazwie Adware.Altnet,
            których nie usuwa mks.vir. Są jakieś mocne i nie wiem czym się ich można
            pozbyć.Może to one są przyczyną problemu?.
    • Gość: al675.39311 Re: Pomóżcie!. IP: 81.219.149.* 27.07.06, 00:23
      Czy naprawdę nikt nie pomoże zmartwionemu?.
      • Gość: p2p Re: Pomóżcie!. IP: *.acn.waw.pl 27.07.06, 00:47
        Ale na czym wlasciwie klikasz? Mozesz podac adres strony?
        • Gość: al675.39311 Re: Pomóżcie!. IP: 81.219.149.* 27.07.06, 11:42
          Onet.pl, Wp.pl i własciwie cała prasa. Chcę zapisać jakiś tekst i mam
          nieaktywne - zapisz element docelowy jako..., drukuj element docelowy, wytnij,
          kopiuj, wklej. Pozostałe są aktywne. Stało się to niedawno i bez jakiegoś
          znanego mi powodu. Problem ten występuje rownież na innych gazetach z wyjątkiem
          Allegro.
    • jack_ryan Re: Pomóżcie!. 27.07.06, 12:01
      Może spróbuj opróżnić schowek.
      • Gość: al.675.39311 Re: Pomóżcie!. IP: 81.219.149.* 27.07.06, 12:59
        Czy chodzi o "moje dokumenty"?.
        • neder Re: Pomóżcie!. 27.07.06, 21:54
          Nier. Chodzi o cache (pliki tyymczasowe) przeglądarki. szukaj w opcjach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka