Dodaj do ulubionych

Livebox a eMule... POMOCY

18.09.06, 10:48
kilka dni temu podłączyam Livebox'a. Wcześniej korzystałam z normalnego modemu
Neo przez usb. Odkąd mam livebox e Mule i inne programy (np. BitLord)nie
działają. Ikona eMule'a w trayu jest inna (osiołek ma zasłonięte oczy:)), nie
łaczy się z serwerami. Co mam zrobić? Podobno trzeba skonfigurować serwery Lan
na stronie livebox, ale ja nie wiem jak:( POMÓŻCIE!
Obserwuj wątek
    • Gość: x Re: Livebox a eMule... POMOCY IP: *.chello.pl 18.09.06, 11:15
      www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=10711&st=30&p=316441#entry316441

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka