paulajna
18.09.06, 10:48
kilka dni temu podłączyam Livebox'a. Wcześniej korzystałam z normalnego modemu
Neo przez usb. Odkąd mam livebox e Mule i inne programy (np. BitLord)nie
działają. Ikona eMule'a w trayu jest inna (osiołek ma zasłonięte oczy:)), nie
łaczy się z serwerami. Co mam zrobić? Podobno trzeba skonfigurować serwery Lan
na stronie livebox, ale ja nie wiem jak:( POMÓŻCIE!