Gość: problemo IP: 195.245.217.* 13.03.03, 12:48 Wiecie czy może jest w necie gdzieś photoshop po polsku, albo crack do photoshopa 6,0? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yasny Re: problem z photoshopem 13.03.03, 23:52 1475602456103456031986724-762-81097856-13984tyepio;ghd[fuiobvp9348yt-h89-e9rgy8-ae9r84=568-17624=-t5h6=5h89[8erh[98tw4=thj8g589yut5h8[uie5gh9-q45yt9[45hubg=9q45yt=q45hnvo[i4h985hiu[h4o[igh=90ty49[ty=4905huio[gh9[ty=qgh[45iotnh[y=q4]90ho[5ith=q034yu645]ihjyq4]o[i5yt=0q490t5hj]0 prosze Odpowiedz Link Zgłoś