t-800 05.05.07, 22:51 betawww.interia.pl Gdyby nie ta żółć, możnaby pomylić z Gazeta.pl. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
heart_of_ice Re: Nowa główna Interii 06.05.07, 11:35 kurcze, faktycznie.... grafik widac ten sam:D Pauli -- "Miotłę z wystrzelonym airbagiem. Niewielki przebieg. Na chodzie. Sprzedam." Odpowiedz Link Zgłoś
heart_of_ice Re: Nowa główna Interii 08.05.07, 10:06 znawcy twierdza, ze to kopia yahoo, nie gazety:) www.mediarun.pl/news/id/21116/nowa_interiapl_jest_kopia_yahoo Pauli -- "Miotłę z wystrzelonym airbagiem. Niewielki przebieg. Na chodzie. Sprzedam." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: Nowa główna Interii IP: *.tpnet.pl 08.05.07, 11:12 O nowej głównej gazeta.pl były podobne opinie - że też zrzynana z Yahoo. ;-] Odpowiedz Link Zgłoś
heart_of_ice Re: Nowa główna Interii 08.05.07, 12:26 yahoo ojcem (matka?) calego polskiego netu?;) Pauli -- "Miotłę z wystrzelonym airbagiem. Niewielki przebieg. Na chodzie. Sprzedam." Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Nowa główna Interii 08.05.07, 17:15 Na to wygląda. Nawet Radio Maryja było posądzane, niebezpodstawnie, o zrzynanie z Yahoo. ;-] Odpowiedz Link Zgłoś
new_machine Re: Nowa główna Interii 08.05.07, 10:15 Az mi sie adblock zagotowal ;). ja chyba jednak wyroslam ;) z www, zdecydowanie wole rss... Odpowiedz Link Zgłoś