Dodaj do ulubionych

Nowa główna Interii

05.05.07, 22:51
betawww.interia.pl

Gdyby nie ta żółć, możnaby pomylić z Gazeta.pl.
Obserwuj wątek
    • heart_of_ice Re: Nowa główna Interii 06.05.07, 11:35
      kurcze, faktycznie....
      grafik widac ten sam:D

      Pauli
      --
      "Miotłę z wystrzelonym airbagiem. Niewielki przebieg. Na chodzie. Sprzedam."
    • heart_of_ice Re: Nowa główna Interii 08.05.07, 10:06
      znawcy twierdza, ze to kopia yahoo, nie gazety:)
      www.mediarun.pl/news/id/21116/nowa_interiapl_jest_kopia_yahoo

      Pauli
      --
      "Miotłę z wystrzelonym airbagiem. Niewielki przebieg. Na chodzie. Sprzedam."
      • Gość: T-800 Re: Nowa główna Interii IP: *.tpnet.pl 08.05.07, 11:12
        O nowej głównej gazeta.pl były podobne opinie - że też zrzynana z Yahoo. ;-]
        • heart_of_ice Re: Nowa główna Interii 08.05.07, 12:26
          yahoo ojcem (matka?) calego polskiego netu?;)

          Pauli
          --
          "Miotłę z wystrzelonym airbagiem. Niewielki przebieg. Na chodzie. Sprzedam."
          • t-800 Re: Nowa główna Interii 08.05.07, 17:15
            Na to wygląda. Nawet Radio Maryja było posądzane, niebezpodstawnie, o zrzynanie
            z Yahoo. ;-]
    • new_machine Re: Nowa główna Interii 08.05.07, 10:15
      Az mi sie adblock zagotowal ;). ja chyba jednak wyroslam ;) z www, zdecydowanie
      wole rss...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka