Dodaj do ulubionych

explorer 5

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.03, 21:26
Cześć,
Mam starego złoma typu Pentium MMX z systemem Windows 98, i mam problem
niektóre stony w wiekszości tworzone we Flashu nie zawsze się otwierają, a
jak się otworzą to migaja non-stop. Jest jeszcze jedno zjawisko dość dziwne
szukam czegoś np. w Onecie otwiera mi się stona z hasłami i mam na dole
napisane ile ston znaleziono z tym słowem, ale na żadną nie mogę wejśc bo nie
pokazuja mi się zakładki z numeracją stron. Podobno do takiego sprzętu trzeba
zainstalowaś jakąś starszą przeglądarkę Explorera, np. 5. Czy wobec tego ktoś
wie gdzie można zciągnąc Explorera 5.
Dzięki.
Obserwuj wątek
    • yasny Re: explorer 5 27.06.03, 23:19
      1. starszej wersji explorera nie zainstalujesz
      2. watpie czy to zalezy w ogole od wersji przegladarki
      3. polecam instalacje jakiejs porzadnej przegladarki (opera albo mozilla)
      • Gość: mario Re: explorer 5 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.03, 23:52
        yasny napisał:

        > 1. starszej wersji explorera nie zainstalujesz
        > 2. watpie czy to zalezy w ogole od wersji przegladarki
        > 3. polecam instalacje jakiejs porzadnej przegladarki (opera albo mozilla)
        >
        > a explorer nie jest porządną przeglondarką?
        • yasny Re: explorer 5 28.06.03, 00:40
          Gość portalu: mario napisał(a):

          > > a explorer nie jest porządną przeglondarką?
          NIE!
          • Gość: kell Re: explorer 5 IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 28.06.03, 01:55
            hmm, mozilli raczej na dosyc slaba konfiguracje nie
            polecam jednak, ale zainstaluj firebirda (mozilla fbird),
            powinno byc lepiej, a przegladarka w wersji pod windows
            ma ~6MB.
            zajrzyj na mozillapl.org

            no i masz do wyboru opere, obie sa "porzadniejsze" od
            przestarzalego explodera.
            • Gość: mario Re: explorer 5 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.03, 15:04
              Gość portalu: kell napisał(a):

              > hmm, mozilli raczej na dosyc slaba konfiguracje nie
              > polecam jednak, ale zainstaluj firebirda (mozilla fbird),
              > powinno byc lepiej, a przegladarka w wersji pod windows
              > ma ~6MB.
              > zajrzyj na mozillapl.org
              >
              > no i masz do wyboru opere, obie sa "porzadniejsze" od
              > przestarzalego explodera.

              a wrazie czego nie ma problemu z odinstalowaniem?
              dzięki i pozdrawiam
              • yasny Re: explorer 5 28.06.03, 16:26
                w przeciwienstwie do explorerow wszystkie w/w przegladarki da sie bezproblemowo usunac
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka