Gość: mario
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
27.06.03, 21:26
Cześć,
Mam starego złoma typu Pentium MMX z systemem Windows 98, i mam problem
niektóre stony w wiekszości tworzone we Flashu nie zawsze się otwierają, a
jak się otworzą to migaja non-stop. Jest jeszcze jedno zjawisko dość dziwne
szukam czegoś np. w Onecie otwiera mi się stona z hasłami i mam na dole
napisane ile ston znaleziono z tym słowem, ale na żadną nie mogę wejśc bo nie
pokazuja mi się zakładki z numeracją stron. Podobno do takiego sprzętu trzeba
zainstalowaś jakąś starszą przeglądarkę Explorera, np. 5. Czy wobec tego ktoś
wie gdzie można zciągnąc Explorera 5.
Dzięki.