Gość: Julka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
20.08.08, 23:26
Kupiłam kiedyś chyba Komputer Świat z płytką. Na płycie był między
innymi program z pasjansami Goodsol. Zainstalowałam z płyty, ale po
30. dniach...nie mogłam cofać akcji podczas stawiania pasjansa.
Weszłm w registry, znalazłam odpowiedni wpis, skasowałam i znowu
program był jak nowy.
Niestety płytę pożyczyłam komuś (za granicę) i musiałam
przeinstalować Windows. Oczywiście program Goodsol ściągnęłam z
sieci. A właściwie to wersję trzydziestodniową. Teraz nie
działa "undo" i nie potrafię znaleźć wpisu w registrach "do
skasowania".
Choć kasuję wszystko w registrze dotyczące programu, odinstalowuje
program i potem ponownie go instaluję to i tak pojawia się napis "32
z 30 dni" i nie mogę cofać. Co zrobić?
Oczywiście poza zapłaceniem 24,5 dolara za licencję.
Co skasować w registrze, by działało "undo"???
Pomóżcie proszę:)