Gość: Andrzej IP: *.chello.pl 03.09.08, 22:15 Ciężko będzie z konkurencją z Firefox, z IE......... Może?????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Sniper Re: Google Chrome IP: *.systemymrk.net 04.09.08, 01:32 Z firefox moze tak, ale IE raczej spadnie w krotkim czasie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ohr Re: Google Chrome IP: *.gsz.pl 04.09.08, 08:32 ale z oprera tak latwo sobie nie poradzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o Re: Google Chrome IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.08, 08:41 Opera rządzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: specjalizta BP ARi Re: Google Chrome IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.08, 10:41 pracuje w arimrze i nic ni robie juz od 4 miesiecy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pszet A my Chromolimy Chrome! 04.09.08, 10:46 pszetfurnia.blogspot.com/2008/09/chromolimy-chrome.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vac Re: Google Chrome IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.08, 12:37 a gdzie wersja na mac os? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Google Chrome IP: *.chello.pl 04.09.08, 18:46 do ludzi ktorzy mowia ze z opera sobie nie poradzi.... hehehe juz dawno sobie poradzil. Opera ma 0.8% rynku a chrome 1,1% po 24h od wydania ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o Re: Google Chrome IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.08, 09:46 chodzi o to że opera jest najlepsza. a to, że ludzie nie wybierają najlepszego produktu mimo, że wszystkie sa za darmo to zagadka marketingu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Google Chrome IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.08, 18:35 nie ma co lepsza od opery ale nie dogoni firefoxa i explorera. a ranking szacuję tak 1. Firefox 2. Internet Explorer 3. Google Chrome 4. Opera i tak pewnie będzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Google Chrome IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.08, 12:38 pomyliłeś się! ranking wygląda następująco. 4. Firefox 3. Internet Explorer 2. Google Chrome 1. Opera Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tim Re: Google Chrome IP: *.multimo.gtsenergis.pl 29.09.08, 18:58 Prawdziwy ranking wygląda tak: 1. Internet Explorer długo, długo nic 2. Firefox 3. Google Chrome 4. Opera I niech mądrale pomyślą czemu Opera jest ostatnia. Pewnie ludzie są głupi, tylko nieliczni miłośnicy Opery to "inteligencja". Pozdrawiam T. Odpowiedz Link Zgłoś
drugie_wcielenie Re: Google Chrome 02.10.08, 13:24 a czy ten ranking ma jakies wieksze znaczenie poza rozwojem wodotryskow ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Opera sucks Re: Google Chrome IP: 86.46.46.* 13.10.08, 09:34 Tiaaa, Opera rządzi...ale tylko na forach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Google Chrome IP: 89.108.249.* 18.10.08, 15:04 program bardzo mi się podoba, funkcjonalny, szybki i prosty w obsłudze, polecam wszystkim! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sosse Re: Google Chrome IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 14.11.08, 04:52 Fanboye Opery! Google Chrome już dawno przebiło waszą ukochana przeglądarkę! I co wy na to? :D Odpowiedz Link Zgłoś
o.neill Google Chrome 20.11.08, 18:32 1. Opera 2. Firefox 3. Google Chrome 4. MSIE ponadto prawie wszystko od microsofta jest u mnie na końcowym miescu :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thats really speed Re: Google Chrome IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 11.01.09, 13:48 Chrome jest niewątpliwie najszybszą przeglądarką. Pod tym względem wyprzedza IE, Firefoxa, Operęi Safari. Czy jest bezpieczniejszą, choćby od Firefoxa, czy Opery? Wątpię. Na razie Chrome jest za krótko na rynku. Czas pokaże. Niemniej jednak jest to przeglądarka z dużym potencjałem i m szansę zdobyć liczne grono wiernych użytkowników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mogłaby być lepsza Re: Google Chrome IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 11.01.09, 14:04 Chrome nie potrafi równomiernie powiększać przeglądanych stron internetowych. Przy kombinacji Ctrl + wydłuża je i w konsekwencji strona się rozwala. Mam nadzieję, że to naprawią. Ode mnie Chrome ma 4 gwiazdki, w większości za szybkość. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Re: Google Chrome 12.01.09, 18:13 chrome 2......... a guzik u mnie wasze propozycje zainstalowania chrome 2 -prebeta- a instaluje 1.1.... i kuku czemu oco w tym bajzelku biega?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Google Chrome IP: *.mysmart.ie 17.01.09, 15:16 @bogdan331: rzeczywiście, lekki bajzelek... jeśli masz zainstalowane chrome 1, musisz zmienić kanał aktualizacji. Ze strony dev.chromium.org/getting-involved/dev-channel pobierz Google Chrome Channel Changer, uruchom go i wybierz Dev. Potem wystarczy odpalić Chrome i zaktualizowac. Powodzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: herman Re: Google Chrome IP: 93.179.216.* 17.03.09, 16:35 A co z tym szpiegowaniem w Chrome ,jakos cicho sie zrobiło w tym temacie.Warto zainstalowac czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meg Re: Google Chrome IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 19.03.09, 23:19 Przeglądarka naprawdę superszybka! Firefox, Opera i Safari się chowają! Poza tym Chrome jest przeglądarka prostą, przejrzystą i ładną. Nie mogę się doczekać wtyczek, takich jak Ad Block, WOT, NoScript. Mogłoby być trochę więcej opcji w samej przeglądarce, typu zapamiętywanie ostatniej sesji, poprawne skalowanie strony (w Safari 4 beta już jest), menedżer haseł, usuwanie historii przeglądania, ciasteczek itp., A to, że Google Chrome jest na 3 miejscu na świecie (2.8%), to tylko dobrze świadczy o przeglądarce tym bardziej, że jest niespełna rok na rynku, a konkurencja jest duża i nie śpi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ms Re: Google Chrome IP: 80.48.43.* 25.03.09, 09:47 szkoda ze na maca jeszcze nie ma chroma ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ratta Re: Google Chrome IP: *.hsd1.il.comcast.net 26.03.09, 16:12 Na swiecie jest 77 % idiotow, 18 % imbecyli, 4 % debilow i 1 % ludzi myslacych. W tej sytuacji ranking przegladarek (63 % IE, 32 % Firefox, 3 % Chrome, 2 % Opera) staje sie bardziej zrozumialy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Google Chrome IP: *.dsl.irvnca.sbcglobal.net 05.06.09, 10:52 niestety mylicie sie bo tylko liczy sie SAFARI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do ratta, maniaka Re: Google Chrome IP: *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net 23.06.09, 18:31 "Na swiecie jest 77 % idiotow, 18 % imbecyli, 4 % debilow i 1 % ludzi myslacych. W tej sytuacji ranking przegladarek (63 % IE, 32 % Firefox, 3 % Chrome, 2 % Opera) staje sie bardziej zrozumialy..." Czy myślący znaczy masochista??? Bo dla wielu "gorszych" od sekciarzy Opery ludzi używanie waszej jedynie słusznej przeglądarki kojarzy się z masochizmem! Tak jak używania Linuxa! Dlatego nie dziwi wcale, że Operowcy to często zgrzybiali Linuksiarze LOL,a ich cudowne programy, dla myślących inaczej (z silnymi objawami paranoi i manii prześladowczych) od wielu lat są na samym dnie! Odpowiedz Link Zgłoś