Dodaj do ulubionych

TP SA wali w rogi jeleni

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.03, 20:56
Dlaczego korzystając z akcji TP SA testowania przez miesiąc za 1,07 PLN
Neostrady nie mogę skorzystać z promocji świątecznej polegającej na wejście w
posiadanie Neo za 99PLN i abonamentu 149PLN i otrzymaniu gadżetu w postaci
kamerki inter lub gry(tu też szwindelek podejrzewam-zastrzegają w
regulaminie,że wybór gadżetu należy do nich i klient otrzyma go pocztą bez
prawa zamiany-czyli wszyscy dostaną zapewne idiotyczną grą)
Nie mam niestety regulaminu dotyczącego testowania ale czy tam było
napisane,że skorzystanie z tej promocji wyklucza z korzystania z następnych w
czasie promocji NEO?Jeśli brałem Neo w postaci testu gdy tej nowej jeszcze
nie było to skąd miałem wiedzieć,że mnie to wyklucza?W dupie mam TP SA.Przez
pozostałe dziesięć dni Neo włączę na 24 h na dobę a potem niech się udławią.I
nie chodzi o te parę złotych więcej,które teraz bym musiał więcej zapłacić-
tylko o zasady-walenia w ogi klientów.I tyle
Obserwuj wątek
    • Gość: lelo Re: TP SA wali w rogi jeleni IP: *.torun.mm.pl 05.12.03, 21:15
      Nowe oblicze telekomunikacji

Czemu ma służyć akcja reklamowa TPSA? Według mnie ma zatuszować radykalne
      obniżenie poziomu usług. Kilka miesięcy temu TPSA w Toruniu likwiduje punkty
      obsługi abonenta - jak nieoficjalnie mówią jej pracownicy - zgodnie z zasadą,
      że tym mniej skarg im mniej miejsc, gdzie można je składać. Od tego czasu
      kolejka w ostatnim istniejącym jest tak długa, że niemożliwe staje się
      załatwienie jakiejkolwiek sprawy. Ostatnio wprowadzenie "błękitnej linii" wiąże
      się z likwidacją numeru do lokalnego Biura Napraw. Zgłoszenie awarii zapisywane
      jest w jakimś ogólnopolskim systemie i kiedy nie ma możliwości skontaktowania
      się z technikami na miejscu, czyli w tym wypadku w Toruniu, termin naprawy to 2
      dni. Moje SDI psuje się notorycznie, zazwyczaj o 16-tej, a włączane z powrotem
      było 8.00-9.00 na drugi dzień. Tak co 2-3 dni. W piątki prawie zawsze. Wtedy
      cały weekend nie ma internetu. Kiedy wyraziłem swoje oburzenie, że moje SDI
      działa praktycznie tylko w godzinach pracy techników i to musiało się
      zmienić. "Doradcy" z błękitnej linii zapewniają, że nie ma w tym żadnej
      złośliwości i że mam cierpliwie czekać, tym razem przez 2 dni naprawy - bo na
      to pozwala TPSA umowa. Ten list będę musiał wysłać z kafejki internetowej.
      Dzisiaj jest piątek. Czyli TPSA świadczy swoje usługi, i to jak dobrze pójdzie,
      w dni powszednie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 16.00.
      Nie wspomnę już, że to moje łącze cały czas działa wadliwie i znalezienie
      przyczyny przekracza możliwości intelektualne toruńskiej TPSA. Próbowano mi
      wmówić, że to wada komputera, lub że adresy w internecie są zbyt obciążone.
      Pewnego razu dzwoni telefon i kolsuntant z TPSA zaoferował mi Neostradę.
      Powiedziałem, że jestem zdecydowany (może to jedyny sposób na pozbycie się
      problemów z SDI - rezygnacja) i zapytałem, jak długo to potrwa. Pan zapisał
      wszystkie dane potrzebne do sporządzenia umowy i obiecał zadzwonić w ciągu
      trzech dni z informacją, że umowa i zestaw czekają w telepunkcie. Minęło prawie
      2 tygodnie. I nic. Po co ktoś zawracał mi głowę. Znam jeszcze osobę namówioną w
      podobny sposób. Po kilku wizytach w telepunkcie znajomy odpuścił sobie.
      Były reklamy TPSA, że po domach będą chodzić "doradcy". Nawet, jeśli to prawda
      (a nie sądzę), to po co. Żeby pogadać i odesłać gdzie indziej. Przecież nie
      przyniosą zestawu instalacyjnego.
      Jeszcze inne słynne już oszustwo. ISDN. Przestarzała, strasznie droga w
      eksploatacji technologia. Kilka lat temu, podobno, telekomunikacja kupiła
      olbrzymią ilość urządzeń do tej usługi. Do dziś, kosztem szeroko zakrojonej
      kampanii reklamowej, próbują wciskać to klientom. Ludzie, nie dajcie się
      nabrać. ISDN nie nadaje się ani do domu, ani do firmy. A jeśli się chce
      korzystać z obydwu kanałów - płaci się za podwójne impulsy. Miałem kiedyś ISDN
      w firmie. Kiedy zapłaciłem rachunek 3000 zł szybko zrezygnowałem i czekałem na
      POLPAK-T (tylko 1640 miesięcznie za 1 MB i ok. 2500 instalacja).
      Był już taki moment, może 2-3 lata temu, że jakość usług TPSA poprawiała się.
      Nie na długo. Wolą wydawać pieniądze na drogą reklamę telewizyjną, za którą nie
      idzie żadna poprawa jakości usług. TPSA wystarcza świat pozorów. Wystarczy
      być... [monopolistą].
      Może ktoś jeszcze ma podobne problemy. Może to po prostu jakiś technik
      przełącza sobie SDI na popołudnia i weekendy. A może tylko mam pecha.
      • Gość: lepiejo Re: TP SA wali w rogi jeleni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.03, 07:09
        Jaka na dzisiaj jest cena usługi Neostrada bez promocji,z których nie chcę
        skorzystać,by nie być pozbawionym prawa do następnej,jeszcze bardziej
        korzystnej?Znajomy oddał testowany sprzęt,bo nie miał kasy.I naraz kasa się
        znalazła-poszedł zamówić Neo -a tu każą 200PLN za zestaw i 199Zł
        abonament.Ludzie -omijajcie Tele punkty z daleka i nie dotykajcie sie ich
        modemów.W lutym Neo bedzie za 80PLn i wszyscy poczujecie sie nabici w butelkę
        a kiepskie to poczucie.
        • Gość: polka Re: TP SA wali w rogi jeleni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.03, 09:03
          W reklamie-Prezent do wyboru-kamera internetowa lub gra"Call of Duty"
          W regulaminie -p.9-W przypadku dostępności tylko jednego z zestawów
          promocyjnych,klientowi nie przysługuje prawo dochodzenia roszczeń od TP SA.

a w powiązaniu z punktem
          10.Zestaw promocyjny wysyłany jest POCZTĄ na adres lokalizacji,w której
          świadczona Usługa w ciągy 5 dni -to wybór faktycznie mamy-hehhehe-w który róg
          ma walnąć nas TP SA
          • Gość: basik Re: TP SA wali w rogi jeleni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.03, 09:10
            Za niespełna dwa miesiące przewidziana jest następna promocja -dostęp do
            internetu z mniejszą prędkościa bo 256 kbs ale za 80 zł Wielu z nas taka
            przepustowość zupełnie wystarcza.Jeśli jednak teraz skorzystacie z promocji
            tepsy świątecznej to nie wykluczone ,że już z tej najbliższej ani żadnej innej
            już w życiu
            nie skorzystacie.Bo tak sobie zastrzeż e TP Sa
            • Gość: jan zlodzieje IP: *.wichrowe.net.pl 06.12.03, 10:57
              neo to sciema.probuja namowic ludzi zeby zadeklarowali sie ze przez 2 lata nie
              zrezygnuja z beda placic 149 zl.niedlugo wchdzimy do unii a wtedy dostawcy z
              zachodu beda oferowac i-net za przyzowita cene.tpsa mosi pozyskac klientow zeby
              neo sie jej zwrocilo.poza tym jeszcze niewidzialem zeby ktos mial deklarowane
              512 kb/s.najwieksze predkosc jakie widzialem u kumpli byly miedzy 360-420
              kb/s...podobno jak sie wyciaga ok 90% deklarowanej predkosci to wszystko jest
              ok.BTW:jak sie nie wqurwic jezeli przez 15 min kilka osob dzwoni i przedstawia
              neostrade.wyuczyli sie na pamiec i kilka razy slyszalem to samo.ostatniemu nie
              przepuscilem.zjebe zrobilem jakiemus gosciowi i podzialalo(wyrazilem :O) zdanie
              na temat jakosci polaczen z modemu, cen za impulsy, isdn i wogole II wojna
              swiatowa to tez ich wina :) .jeszcze podczas rozmowy ( a wlasciwie monologu ;)
              rzucilem haslo ze juz mam stale lacze to gosc pomyslal chwile i powiedzial:a
              czy pan korzysta z jakies tam uslugi tpsa laczac sie z i-netem? NIE.to
              dziekuje, do widzenia.
              • Gość: Neo Re: zlodzieje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.03, 21:32
                Ja mam neo, po wierwsze nei 2 lata, tylko 1 rok a po drugie neo bez problemu
                przebija u mnie deklarowane 512. Komp Łączy się na 655.2kbps(!) i z szybkości
                ściągania podawanej przez programy wynika że to prawda. Najpierw się dowiedz o
                czym mówisz a potem pisz.
                      • Gość: hepik Re: zlodzieje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 21:34
                        Odbiegacie od tematu panowie.Tutaj chodzi o zastrzeżenie,kto nie może brać
                        udziału w promocji świątecznej.I są tu wymienioni m.in ci,którzy testowali
                        przez miesiąc za 1,07 i zrezygnowali.O ile to było wpisane w regulaminie tamtej
                        promocji-że nie będzie można już nigdy czy przynajmniej jakiś okres korzystać z
                        następnych promocji to przynajmniej z formalnego punktu jest OK.A jeśli tego
                        zastrzeżenia nie było to teraz jest to czysta dyskryminacja i kara dla
                        tych,którzy za 1 pln korzystali a nie podpisali umowy na 1 rok.Myślę,że gdyby
                        dobry prawnik tym się zainteresował to jeszcze jeden proces przegrany i trochę
                        kasy TP SA musiała by wydać.Bo logicznie rzecz biorąc-takie zastrzeżenia można
                        robić w każdej takiej lub innej akcji promocyjnej a ci ,którzy myśleli,że jest
                        to pierwsza prawdziwa promocja w histori TP SA znowu zostali nabici w butelkę.
                      • Gość: Neo Re: zlodzieje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.03, 13:56
                        Ej jan, ty mi nie chrzań głupot że widziałeś jak ludzie testowali, moze sobie
                        założysz i popatrzysz. Sam jesteś lama bo nie widziałeś dobrze i gadasz. Moich
                        dwóch kumpli też ma neo i ma taką samą przepustowość jak ja. Pppp ma dokładnie
                        racje, transwer jest ustawiony na 640/160 i z taką szybkością mi chodzi -
                        transwer w programach dochodzi do 80 kilobajtów na sekunde. A tak na marginiesie
                        może to zależy od centrali... Ja tam nie narzekam na Neo. Jeszcze mi się nie
                        skończył test 30 dniowy, ale nie zrezygnuję bo chodzi super extra.
                        • hepik1 Re: zlodzieje 08.12.03, 15:50
                          Jedni o wozie a Neo o kozie.Ale niech i tak będzie.Przygotuj 199PLN bo za
                          chwilę trzeba będzie za zestaw zapłacić.Na abonament jakoś nazbierasz ?
                          • Gość: scb Re: zlodzieje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 01:30
                            mam neo juz 2 tygodnie i oto co sadze o tym cudzie najnowszej
                            techniki ze wschodu.. za skreszowanie lini czekalem chyba z miesiac,
                            za kazdym razem kiedy dzwonilem i ebalem tych gnojkow slyszalem ze
                            juz za kilka dni bede podlaczony.. mniejsza z tym.najgorsze jest to
                            jak to gowno dziala! ja niewiem gdzie jest to 512?!? CIAGLE rozlaczanie sie
                            jest normalką.. predkosci przy sciaganiu przez muła srednio 3kb maxymalnie
                            w 'swieta' 10kb.wiecej wyciagaja nawet koledzy z laczem 128.i za to wszystko
                            mialbym dac 150 zl na miesiac?!? w dupie ich mam,piepszeni monopolisci!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka