Gość: M.
IP: *.tieto.com
12.08.09, 10:58
Naiwnie myślałem, że się czegoś dowiem... klikam a tu takie coś. Taki wykresik można sobie znaleźć w internecie, nie trzeba instalować niepotrzebnego oprogramowania. Jednak do skalibrowanego monitora daleko po takiej regulacji.