15.02.06, 08:21
Bawicie się tam? Przejrzałam sobie stronę tego klubu
enklava.pl/
nie byłam tam, ale wydaje mi się całkiem niezły, a jak jest w rzeczywistości?
Obserwuj wątek
    • ola162 Re: Enklava 15.02.06, 10:21
      ja bywałam tam ale już nie chodzę. Ochroniaże są bezczelni i potraktowali nas
      jak jakieś szmaty (nie wpuścili nas za buty i jak stwierdzili za małe cycki) w
      środku w sumie nic rewelacyjnego towarzystwo starsze ode mnie. Ja nie polecam
      dla mnie dno z chamskim personelem i drożyzna w barze.
      • gracjana28 Re: Enklava 15.02.06, 10:33
        Hmmm, z tego, co piszesz to nieciekawie...

    • pataya Re: Enklava 15.02.06, 13:38
      ja jeszcze nie bylam ale moze kiedys sie wybiore.
      Akurat to, ze nie wpuszczaja w sportowych butach mnie cieszy, znaczy ze nie
      wchodzi kazdy z ulicy kto che.
      To w normalnych lokalach utarte jest juz od wielu lat
      • gracjana28 Re: Enklava 15.02.06, 13:53
        Brak gości w sportowych butach - OK, ale jednak ochroniarze powinni być mili.
        • ola162 Re: Enklava 15.02.06, 14:33
          tez jestem za niewpuszczaniem w spotowych butach i odzieży, ale tamtego wieczoru
          najpierw byłyśmy na karaoke w club 12 a potem wybrałyśmy się na enklawy gdzie
          potraktowano nas strasznie ( byłyśmy ubrane elegancko). Każdy ma inne
          doswiadczenia, najlepiej to poprostu wybrac sie samemu i zobaczyc jak jest :))
          Ja polecam karaoke w club 12 w kazdy czwartek od 21

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka