gracjana28 15.02.06, 08:21 Bawicie się tam? Przejrzałam sobie stronę tego klubu enklava.pl/ nie byłam tam, ale wydaje mi się całkiem niezły, a jak jest w rzeczywistości? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ola162 Re: Enklava 15.02.06, 10:21 ja bywałam tam ale już nie chodzę. Ochroniaże są bezczelni i potraktowali nas jak jakieś szmaty (nie wpuścili nas za buty i jak stwierdzili za małe cycki) w środku w sumie nic rewelacyjnego towarzystwo starsze ode mnie. Ja nie polecam dla mnie dno z chamskim personelem i drożyzna w barze. Odpowiedz Link Zgłoś
gracjana28 Re: Enklava 15.02.06, 10:33 Hmmm, z tego, co piszesz to nieciekawie... Odpowiedz Link Zgłoś
pataya Re: Enklava 15.02.06, 13:38 ja jeszcze nie bylam ale moze kiedys sie wybiore. Akurat to, ze nie wpuszczaja w sportowych butach mnie cieszy, znaczy ze nie wchodzi kazdy z ulicy kto che. To w normalnych lokalach utarte jest juz od wielu lat Odpowiedz Link Zgłoś
gracjana28 Re: Enklava 15.02.06, 13:53 Brak gości w sportowych butach - OK, ale jednak ochroniarze powinni być mili. Odpowiedz Link Zgłoś
ola162 Re: Enklava 15.02.06, 14:33 tez jestem za niewpuszczaniem w spotowych butach i odzieży, ale tamtego wieczoru najpierw byłyśmy na karaoke w club 12 a potem wybrałyśmy się na enklawy gdzie potraktowano nas strasznie ( byłyśmy ubrane elegancko). Każdy ma inne doswiadczenia, najlepiej to poprostu wybrac sie samemu i zobaczyc jak jest :)) Ja polecam karaoke w club 12 w kazdy czwartek od 21 Odpowiedz Link Zgłoś