moooni 29.05.09, 13:56 Helou Kobitki (i Maciek :P) pytanie mam: Kto w Płocku robi kolposkopię i jaka jest cena badania? pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maciek.zwany.jajem Re: kolposkopia 29.05.09, 15:25 moooni napisała: > Helou Kobitki (i Maciek :P) > pytanie mam: > Kto w Płocku robi kolposkopię i jaka jest cena badania? Nie wiem. A moich pracownic nie będę pytał, bo jak to typowe płocczanki narobią plotek. Google podają, że badanie wykonasz w petroleku :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moooni Re: kolposkopia IP: *.zone7.bethere.co.uk 29.05.09, 15:39 Ja tylko z ciekawości pytam, nie planuję w PL płacić za coś, co w UK mogę mieć za darmo :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Moooni :) Re: kolposkopia IP: 89.231.65.* 31.05.09, 17:48 Tu też możesz mieć za darmo, badanie wykonuje sie w szpitalu,a ciekawość to pierwszy stopień do piekła :) Zamiast pytać o coś czego i tak nie masz zamiaru tutaj zrobić jak najszybcviej udaj się na badanie. Jeśli musisz wykonać kolposkopie to wiadomo ze z Twoim "pękniętym jeżem" jest coś nie tak, pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
maciek.zwany.jajem Re: kolposkopia 31.05.09, 20:33 Gość portalu: Do Moooni :) napisał(a): > "pękniętym jeżem" Hahahahhahahaha, ale określenie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
moooni Re: kolposkopia 01.06.09, 13:31 No nic na to nie poradzę że ja taka ciekawska jestem :) Powiedz mi jeszcze, gościu bez podpisu, specjalisto od jeży, w którym szpitalu lepiej zrobić to badanie. I dlaczego tam :) Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nella Re: kolposkopia IP: *.plock.mm.pl 05.06.09, 22:21 W Płocku to kolposkopii nie polecam robić, jeszcze 2 lata temu nie było w Płocku kolposkopu, więc płoccy lekarze dopiero sie uczą robić to badanie, polecam doktor Małgorzatę Rekosz w Wawie, która zajmuje się profilaktyką HPV i która od wielu lat wykonuje kolposkopię. Co z tego, że w UK masz to za darmo, skoro wyniku tam nie potrafią poprawnie odczytać :), ja wolę pójść prywatnie do naprawdę dobrego lekarza niż mieć coś za darmo, a za to byle jak. badanie kosztuje 180zł. Śmieszne, że jeszcze czekasz i zadajesz pytanie na forum, skoro tak szczycisz się możnością skorzystania ze służby zdrowia w UK, zamiast robić szybko badanie, skoro dostałaś skierowanie by je zrobić tzn., że nie jest z Tobą za dobrze, ja byłam w UK i za żadne skarby bym nie poszła do tamtych lekarzyn, no ale w końcu wizyta u lekarza w UK podnosi presliż :)))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś