Dodaj do ulubionych

kolposkopia

29.05.09, 13:56
Helou Kobitki (i Maciek :P)

pytanie mam:

Kto w Płocku robi kolposkopię i jaka jest cena badania?

pzdr.

Obserwuj wątek
    • maciek.zwany.jajem Re: kolposkopia 29.05.09, 15:25
      moooni napisała:

      > Helou Kobitki (i Maciek :P)
      > pytanie mam:
      > Kto w Płocku robi kolposkopię i jaka jest cena badania?


      Nie wiem. A moich pracownic nie będę pytał, bo jak to typowe płocczanki narobią plotek. Google podają, że badanie wykonasz w petroleku :)
      • Gość: moooni Re: kolposkopia IP: *.zone7.bethere.co.uk 29.05.09, 15:39
        Ja tylko z ciekawości pytam, nie planuję w PL płacić za coś, co w UK
        mogę mieć za darmo :)
        • maciek.zwany.jajem Re: kolposkopia 29.05.09, 15:46
          Sprytne.
        • Gość: Do Moooni :) Re: kolposkopia IP: 89.231.65.* 31.05.09, 17:48
          Tu też możesz mieć za darmo, badanie wykonuje sie w szpitalu,a
          ciekawość to pierwszy stopień do piekła :) Zamiast pytać o coś czego
          i tak nie masz zamiaru tutaj zrobić jak najszybcviej udaj się na
          badanie. Jeśli musisz wykonać kolposkopie to wiadomo ze z
          Twoim "pękniętym jeżem" jest coś nie tak, pozdrawiam:)
          • maciek.zwany.jajem Re: kolposkopia 31.05.09, 20:33
            Gość portalu: Do Moooni :) napisał(a):

            > "pękniętym jeżem"


            Hahahahhahahaha, ale określenie!!!!
          • moooni Re: kolposkopia 01.06.09, 13:31
            No nic na to nie poradzę że ja taka ciekawska jestem :)

            Powiedz mi jeszcze, gościu bez podpisu, specjalisto od jeży, w
            którym szpitalu lepiej zrobić to badanie. I dlaczego tam :)

            Pozdrawiam :)
    • Gość: nella Re: kolposkopia IP: *.plock.mm.pl 05.06.09, 22:21
      W Płocku to kolposkopii nie polecam robić, jeszcze 2 lata temu nie
      było w Płocku kolposkopu, więc płoccy lekarze dopiero sie uczą robić
      to badanie, polecam doktor Małgorzatę Rekosz w Wawie, która zajmuje
      się profilaktyką HPV i która od wielu lat wykonuje kolposkopię. Co z
      tego, że w UK masz to za darmo, skoro wyniku tam nie potrafią
      poprawnie odczytać :), ja wolę pójść prywatnie do naprawdę dobrego
      lekarza niż mieć coś za darmo, a za to byle jak. badanie kosztuje
      180zł. Śmieszne, że jeszcze czekasz i zadajesz pytanie na forum,
      skoro tak szczycisz się możnością skorzystania ze służby zdrowia w
      UK, zamiast robić szybko badanie, skoro dostałaś skierowanie by je
      zrobić tzn., że nie jest z Tobą za dobrze, ja byłam w UK i za żadne
      skarby bym nie poszła do tamtych lekarzyn, no ale w końcu wizyta u
      lekarza w UK podnosi presliż :))))))))))))))))))))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka