IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.04, 15:13
ostatnio w bloku, w ktorym mieszkam, poginely wszystkie klamki od klatek
schodowych, wind, drzwiczki od skrzynek z licznikami elektr., kilka
kwietnikow itp. to jakas straszna nowa plaga.
namnozylo sie ostatnio na ulicach roznych 'wozkarzy', przy okazji nagminnie
lamiacych przepisy ruchu drogowego.
dziwne ze ktos w punkcie skupu nie zastanowi sie skad jeden z drugim wzial 35
nowych, identycznych klamek? z daleka smierdzi mi to paserstwem...
Obserwuj wątek
    • Gość: Mamut sorry, mialo nie byc tutaj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.04, 15:15
      to nic smiesznego... ;)
      • Gość: Viv Co do klamek...... IP: *.protonet.pl 19.03.04, 15:21
        przypadkiem trafiłam na to. U nas pare tygodni temu tez ukradli klamke od
        klatki co wyszko na jaw o 6:15 rano kiedy mój mąz wychodził do pracy.
        Musieliśmy szybko odkręcić klamke z łazienki żeby mógł wyjść i sie nie spóźnić
        hehh. :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka