Dodaj do ulubionych

Włoch a Europejczyk

IP: *.chello.pl 21.06.04, 19:07
tcc.itc.it/people/rocchi/fun/europe.html
w sumie my też tacy jesteśmy ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: maja Re: Włoch a Europejczyk IP: *.acn.pl 21.06.04, 20:11
      to jest sliczne!!!!! ;-))))))))))) my jestesmy dokladnie identycznie- przeceiz
      wlosi mowia o nas "wlochy polnocy"
      • kochanica.francuza Re: Włoch a Europejczyk 21.06.04, 21:46
        Gość portalu: maja napisał(a):

        > to jest sliczne!!!!! ;-))))))))))) my jestesmy dokladnie identycznie- przeceiz
        > wlosi mowia o nas "wlochy polnocy"

        fajniutkie:-)
      • Gość: Zerk Re: Włoch a Europejczyk IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.07.04, 14:11
        Nie, nie. To Polacy mowia o sobie "Wlochy Polnocy"

        Wlosi mowia o nas "Rosjanie"
    • sunday Re: Włoch a Europejczyk 21.06.04, 21:56
      Cóż, Niemcy często mówią coś takiego: "Niemcy lubią Włochów, ale ich nie
      szanują. Natomiast Włosi Niemców szanują, ale ich nie lubią." Coś w tym jest.
      Jednak Polaków za Włochów, przynajmniej w pierwszym zdaniu, nie da się
      podstawić. Niestety.

      pozdrawiam,
      Luki
    • Gość: Ewa Re: Włoch a Europejczyk IP: *.aster.pl / *.acn.pl 21.06.04, 22:11
      Swietne!!! Jesliby porownac Wlochow z Polakami to jestesmy tacy sami :-))))))
      • kochanica.francuza Re: Włoch a Europejczyk 21.06.04, 23:33
        Gość portalu: Ewa napisał(a):

        > Swietne!!! Jesliby porownac Wlochow z Polakami to jestesmy tacy sami :-))))))

        I Irlandczyków,i kogo jeszcze?? Jesteśmy Polakami,ze wszystkimi zaletami i
        WADAMI Polaków.
        • Gość: Ewa Re: Włoch a Europejczyk IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.06.04, 00:39
          Co nie znaczy ze nie mozeny zachowywac sie podobnie czyz nie??
    • Gość: z Re: Włoch a Europejczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.04, 00:44
      z
    • wichura Re: Włoch a Europejczyk 07.07.04, 10:27
      To jest świetne! Tylko po co ja to włączałem w pracy - teraz wszyscy w koło
      wiedzą, że nic nie robię, tylko grzebię w sieci (te nieopanowane wybuchy
      śmiechu).
    • Gość: Donatella Re: Włoch a Europejczyk IP: *.nrockv01.md.comcast.net 08.07.04, 03:50
      piekne! :]:] my tacy jestesmy, latynosi, hiszpanie... to bardziej porownanie
      niemiec/skandynawii/usa do reszty swiata... cudowne!!
    • Gość: ilecka Re: Włoch a Europejczyk IP: *.cust.tele2.it 10.07.04, 00:57
      super, dodalam do ulubionych, a moi znajomi wlosi lacznie z moim chlopakiem
      wlochem tak sie smiali ze szok. ja jednak jeszcze bardziej sie smialam:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka