Gość: tapirka IP: *.chello.pl 21.06.04, 19:07 tcc.itc.it/people/rocchi/fun/europe.html w sumie my też tacy jesteśmy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maja Re: Włoch a Europejczyk IP: *.acn.pl 21.06.04, 20:11 to jest sliczne!!!!! ;-))))))))))) my jestesmy dokladnie identycznie- przeceiz wlosi mowia o nas "wlochy polnocy" Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica.francuza Re: Włoch a Europejczyk 21.06.04, 21:46 Gość portalu: maja napisał(a): > to jest sliczne!!!!! ;-))))))))))) my jestesmy dokladnie identycznie- przeceiz > wlosi mowia o nas "wlochy polnocy" fajniutkie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zerk Re: Włoch a Europejczyk IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.07.04, 14:11 Nie, nie. To Polacy mowia o sobie "Wlochy Polnocy" Wlosi mowia o nas "Rosjanie" Odpowiedz Link Zgłoś
sunday Re: Włoch a Europejczyk 21.06.04, 21:56 Cóż, Niemcy często mówią coś takiego: "Niemcy lubią Włochów, ale ich nie szanują. Natomiast Włosi Niemców szanują, ale ich nie lubią." Coś w tym jest. Jednak Polaków za Włochów, przynajmniej w pierwszym zdaniu, nie da się podstawić. Niestety. pozdrawiam, Luki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Włoch a Europejczyk IP: *.aster.pl / *.acn.pl 21.06.04, 22:11 Swietne!!! Jesliby porownac Wlochow z Polakami to jestesmy tacy sami :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica.francuza Re: Włoch a Europejczyk 21.06.04, 23:33 Gość portalu: Ewa napisał(a): > Swietne!!! Jesliby porownac Wlochow z Polakami to jestesmy tacy sami :-)))))) I Irlandczyków,i kogo jeszcze?? Jesteśmy Polakami,ze wszystkimi zaletami i WADAMI Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Włoch a Europejczyk IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.06.04, 00:39 Co nie znaczy ze nie mozeny zachowywac sie podobnie czyz nie?? Odpowiedz Link Zgłoś
wichura Re: Włoch a Europejczyk 07.07.04, 10:27 To jest świetne! Tylko po co ja to włączałem w pracy - teraz wszyscy w koło wiedzą, że nic nie robię, tylko grzebię w sieci (te nieopanowane wybuchy śmiechu). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Donatella Re: Włoch a Europejczyk IP: *.nrockv01.md.comcast.net 08.07.04, 03:50 piekne! :]:] my tacy jestesmy, latynosi, hiszpanie... to bardziej porownanie niemiec/skandynawii/usa do reszty swiata... cudowne!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ilecka Re: Włoch a Europejczyk IP: *.cust.tele2.it 10.07.04, 00:57 super, dodalam do ulubionych, a moi znajomi wlosi lacznie z moim chlopakiem wlochem tak sie smiali ze szok. ja jednak jeszcze bardziej sie smialam:)) Odpowiedz Link Zgłoś