Gość: nauczyciel
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
23.10.04, 00:07
koleżanka zamówiła dzisiaj bilety do teatru dla swojej klasy (gimnazjum)
następnie opowiada uczniom że pojadą 2 grudnia na spektakl do teatru i
zarezerwowała dla nich miejsca na balkonach
na co jeden uczeń zupełnie poważnie: "proszę panią w grudniu to na balkonie
będzie zimno"