IP: *.chello.pl 18.03.05, 18:51
------------------------------------------------------------------------------
--
Staje nagi facet przed lustrem. Długo ogląda wymiętą, nieogoloną twarz,
spogląda na zarośnięty jak u małpy tors i duży brzuch, patrzy w swoje
czerwone przepite oczy...
Potem kieruje wzrok w bok lustra, gdzie widać odbicie leżącej w łóżku
pięknej super zgrabnej dziewczyny. Facet jeszcze raz spogląda na siebie i
mruczy:
- Kuuuuuu.., jak można do tego stopnia kochać pieniądze...
Obserwuj wątek
    • Gość: bocia Re: Lustro IP: *.osk.enformatic.pl 19.03.05, 14:17
      !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka