26.11.05, 21:36
ja bedac dzieckiem marzylam, ze jak dorosne bede miala maszyne do produkcji
lodów
(o maszynie do robienia pieniedzy na lody nie pomyslalam)
Obserwuj wątek
    • atramentowa_ja Re: marzenia 26.11.05, 22:19
      ja miałam podobne marzenie tyle że chciałam zostać właścicielem fabryki
      czekolady i codzienie kąpac się w czekoladowym basenie:)
      • Gość: poio Re: marzenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 22:47
        A ja chciałam założyć chodowlę czatnych kotów i puszczać je ludzim pod
        nogi.:))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka