shamsa 26.11.05, 21:36 ja bedac dzieckiem marzylam, ze jak dorosne bede miala maszyne do produkcji lodów (o maszynie do robienia pieniedzy na lody nie pomyslalam) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
atramentowa_ja Re: marzenia 26.11.05, 22:19 ja miałam podobne marzenie tyle że chciałam zostać właścicielem fabryki czekolady i codzienie kąpac się w czekoladowym basenie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poio Re: marzenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 22:47 A ja chciałam założyć chodowlę czatnych kotów i puszczać je ludzim pod nogi.:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś