Gość: sunny
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.06.06, 14:46
Czy zróciliście uwagę na to, że conajmniej połowa ludzi kupuje sobie za małe
buty? Zauważyć to można jadąc tramwaje czy autobusem i z nudów obserwując
pasażerów. Chodzi o klapki i sandały. Zastanawiam się jak chodzą unikając
obtarć i skaleczeń skoro przynajmniej połowa dużego palca jak nie czubki
wszystkich zwisają poza podeszwą. Szczerze podziwiam ich samozaparcie w takim
obuwiu : )