Dodaj do ulubionych

Nowa absurdalna zabawa

12.10.06, 11:21
Uwaga ludziska. Sprawa jest prosta. Wymyślamy idiotyczne, rymowane i śmieszne
połącznia. Rym musi być koniecznie w nawiasie, ale nie musi się odnosić do
czegokolwiek. Drugi człon połączenia jest jednocześnie członem następnego.
Reguły budowania połączeń - OBOJĘTNE, byle krótko zwięźle. Nawet składnią się
nie trzeba przejmować, ani sensownością zdania.

Przykład: Jajko w koszyku (myku-myku) traf chciał! Traf pan w stół (chleba
pół) Pi i Sigma. Pi i Sigma (kilo fig ma) mucha w kompocie... itd.

Piszemy tylko w tematcie, żeby łatwiej się czytało. Zaczynam od następnego posta.
Obserwuj wątek
    • kozborn Re: Nowa absurdalna zabawa 12.10.06, 11:22
      Stado kur (wafli wór) na rowerze
      • kozborn Sorry: Stado kur (wafli wór) na rowerze 12.10.06, 11:22

• ashton W Erze komórka (chlebek i bułka), w Plusie też! 12.10.06, 11:23

• Gość: aa w Plusie też (biegnie jeż) fajnie jest. IP: 212.160.114.* 12.10.06, 13:32
      • Gość: Małgosia Fajnie jest ( and the best ) trąbić w trąbkę IP: 217.153.76.* 12.10.06, 13:56
        • Gość: xxx Re: Fajnie jest ( and the best ) trąbić w trąbkę IP: *.dzi.vectranet.pl 12.10.06, 14:52
          Trąbić w trąbkę(złapać bombkę)i do wody
          • ashton Dowody w szafie (wykończmy mafię!) imć Lesiaka! 12.10.06, 15:12

• Gość: squonko Imć Lesiaka (łap kiziaka) ubóstwia draka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.06, 15:32
              • Gość: kozborn Wiadra kaszy (palcie haszysz) żyto w nos! IP: *.tvk.torun.pl 12.10.06, 17:02
                • vandikia żyto w nos (marny los), ale boli. 12.10.06, 17:16
                  • Gość: ja Re: żyto w nos (marny los), ale boli. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.06, 09:49
                    o jaa ale debbilizm hahaha
                  • ashton Boli życie (świnia w korycie) - lecz już piątek! 13.10.06, 09:52

• Gość: kozborn Piątek w dziennicznku (witaj, pierniczku) wiertara IP: *.tvk.torun.pl 13.10.06, 11:42
                      • Gość: ja Re: Piątek w dziennicznku (witaj, pierniczku) wie IP: *.chello.pl 13.10.06, 19:06
                        wiertara(fruwa twoja marynara) a w ścianie dziura
                        • ashton Dziurawe gacie (jeszcze po tacie), czas nowe kupić 16.10.06, 09:18

• franciszek_pieczarka Czas nowe kupić(i pózniej sie upić)i już wystarczy 16.10.06, 09:38
                            :)
                            • kozborn Wystarczy kosmita (i troglodyta) latają pszczółki 16.10.06, 09:56

• freesolka Re: Wystarczy kosmita (i troglodyta) latają pszcz 16.10.06, 22:35
                                Latają pszczółki(buty Gomułki)odwiedź w muzeum.
                                • Gość: roll on odwiedź w muzeum(to panaceum) i zbij już jajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 23:59
                                  • Gość: zenotka Re: odwiedź w muzeum(to panaceum) i zbij już jajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 00:30
                                    i zbij juz jajo ( tak by stało) a w sobote imieniny ...
                                  • freesolka Re: odwiedź w muzeum(to panaceum) i zbij już jajo 17.10.06, 00:34
                                    I zbij już jajo(kury zdychajo)wróć do Sorrento.
                                    • Gość: kozborn Re: odwiedź w muzeum(to panaceum) i zbij już jajo IP: *.tvk.torun.pl 17.10.06, 00:42
                                      Ups, mamy dwa wierszyki z jednej końcówki. Piszę więc dwa ze wspólnym zakończeniem!

Do Sorretno (dygnij piętą) osioł w cebuli
                                      A w sobotę imieniny (masła, sera, witaminy) osioł w cebuli
                                      • ashton Cebuli odór (tlen i wodór) zabójczy bywa. 17.10.06, 08:05

• freesolka Zabójczy bywa (to rzecz wstydliwa)obiad u Zdzicha 17.10.06, 16:24
                                          • iskraaa2005 obiad u Zdzicha (już pusta micha) dwa kilo dorsza 17.10.06, 16:27
                                        • iskraaa2005 bywa niemiło (i sie skończyło) kiedy nadchodze 17.10.06, 16:26
                                          ;-)
                                          • polla4 Re: bywa niemiło (i sie skończyło) kiedy nadchodz 17.10.06, 16:40
                                            Kiedy nadchodzę (ty znów cierpisz srodze) może być masło
                                            • mg1984 Re: bywa niemiło (i sie skończyło) kiedy nadchodz 17.10.06, 18:43
                                              Może być masło (i światło zgasło) i już jest ciemno
                                              • Gość: polla4 Re: bywa niemiło (i sie skończyło) kiedy nadchodz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 21:52
                                                I juz jest ciemno (możesz iśc ze mną) na jednej nodze
                                                • Gość: jk Re: bywa niemiło (i sie skończyło) kiedy nadchodz IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.10.06, 22:05
                                                  na jednej nodze (idę po drodze) a łąka leży
                                                • agraffka85 NaJednejNodze(KotJestJużWDrodze) 17.10.06, 22:07

• agraffka85 Aaaaaaaa :) 17.10.06, 22:08
                                                    brakło mi miejsca w temacie i poprawiając przypadkiem wcisnęłam enter :)

Na jednej nodze (kot jest już w drodze) spotkaj mnie w lesie
                                                  • Gość: ja W lesie(echo niesie) rosną grzyby IP: *.chello.pl 17.10.06, 22:53
                                                  • Gość: polla4 Re: W lesie(echo niesie) rosną grzyby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 23:26
                                                    Rosna grzyby (z kosmosu przybysz) maslaki, muchomory i inne potwory :)
                                                  • agraffka85 Re: W lesie(echo niesie) rosną grzyby 17.10.06, 23:50
                                                    Inne potwory (robią przetwory) a dziewczyna czeka
                                                  • ashton Czeka na chłopa (tego jełopa) a tu go ni ma! 18.10.06, 09:28

• Gość: polla4 Re: Czeka na chłopa (tego jełopa) a tu go ni ma! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 11:16
                                                    Ni ma i co z tego (da radę bez niego)ona lubi baby
                                                  • ashton Baby wielkanocne (alkohole mocne) i mazurki też! 18.10.06, 11:29

• immanuela Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie 18.10.06, 11:32
                                                  • Gość: polla4 Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 12:46
                                                    Smaczniutkie i okrąglutkie(pasuja do wódki)na każdej imprezie
                                                  • Gość: Eliksir Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: *.3.pl 18.10.06, 12:58
                                                    Na każdej imprezie (je ile wlezie) a Ufol czeka
                                                  • Gość: polla4 Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 13:01
                                                    Czeka i czeka (czas płynie jak rzeka) a ona ma romans
                                                  • Gość: asasa Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: 81.210.71.* 18.10.06, 13:06
                                                    ona romansuje (coś mie w oko kłuje) na lewo i prawo
                                                  • Gość: polla4 Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 13:08
                                                    Na prawo chciał iśc (daj mi wreszcie żyć!) miał dziurawy beret
                                                  • Gość: Eliksir Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: *.3.pl 18.10.06, 13:08
                                                    O ona ma romans (co na to Roman) grzech przecież ciężki
                                                  • Gość: asasa Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: 81.210.71.* 18.10.06, 13:10
                                                    beret był dziurawy (jak ja nie lubię trawy) więc kupuję melonik
                                                  • ashton Kupuję melonik(gratis telefonik),bo taka jest moda 18.10.06, 13:13

• Gość: polla4 Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 13:13
                                                    Melonik to wiocha (czy ktoś mnie pokocha?) lepszy kapelusik
                                                  • immanuela kapelusik (był czysty obrusik) a skąd ta plama? 18.10.06, 13:16
                                                  • Gość: Eliksir Re: kapelusik (był czysty obrusik) a skąd ta plam IP: *.3.pl 18.10.06, 13:18
                                                    A skąd ta plama (nie wiem sama) północ wybiła
                                                  • ashton Północ wybiła (w systemie siła!),nadchodzą duchy! 18.10.06, 13:19

• Gość: Eliksir Re: Północ wybiła (w systemie siła!),nadchodzą du IP: *.3.pl 18.10.06, 13:20
                                                    Nadchodzą duchy (nieziemskie ruchy) a trup w szafie
                                                  • immanuela Północ wybiła (już moja miła) kto ścieli łóżko? 18.10.06, 13:20
                                                  • Gość: Eliksir Re: Północ wybiła (już moja miła) kto ścieli łóżk IP: *.3.pl 18.10.06, 13:27
                                                    Kto ścieli łóżko? (nie jestem wróżką) a trup w szafie ?
                                                  • immanuela trup w szafie (nie wierzę żyrafie) wybieram słonia 18.10.06, 13:29
                                                  • Gość: polla4 Re: trup w szafie (nie wierzę żyrafie) wybieram s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 13:31
                                                    Anarchia sie robi, może odpowiadać na te które pojawią się jako pierwsze"
                                                  • immanuela Re: trup w szafie (nie wierzę żyrafie) wybieram s 18.10.06, 13:33
                                                    jak kilka osób jednoczesnie dopisuje posty, to zawsze robi się bałagan.
                                                    Proponuję sie nie przejmować
                                                  • Gość: aw Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: *.europe.hp.net 18.10.06, 13:18
                                                    włożył kapelusz stary (tu pękły okulary)i późno już
                                                  • Gość: polla4 Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 13:29
                                                    Kto ścieli łózko? (kąpał się z kaczuszką)ciekawe zajęcie
                                                  • Gość: Eliksir Re: Mazurki też (są wzdłuż i wszerz) smaczniutkie IP: *.3.pl 18.10.06, 13:31
                                                    Ciekawe zajęcie (z Kaczką to przegięcie) wybieram słonia
                                                  • immanuela wybieram słonia (co na to Lonia?) i palę skręta 18.10.06, 13:35
                                                  • Gość: Eliksir I palę skręta (znów te bliźnięta) zrobiły drakę IP: *.3.pl 18.10.06, 13:42
                                                  • immanuela Zrobiły drakę (aż po Itakę) a Odyseusz? 18.10.06, 13:46
                                                  • Gość: Eliksir A Odyszeusz ? (chyba Mateusz ?) odstaw te proszki IP: *.3.pl 18.10.06, 13:48
                                                  • immanuela ...te proszki (zdejmij pończoszki) bo mam ochotę 18.10.06, 13:52
                                                  • Gość: Eliksir Bo mam ochotę (rzuć tę robotę weź) proszki na kata IP: *.3.pl 18.10.06, 13:58
                                                  • ashton Widzi szczura (w serze dziura) i się boi. 18.10.06, 14:01

• Gość: Eliksir Proszki na katar (świat Ci się zatarł)widzi szczur IP: *.3.pl 18.10.06, 14:06
                                                  • Gość: Eliksir .. IP: *.3.pl 18.10.06, 14:08
                                                    ..
                                                  • ashton Proszki na katar(silnik się zatarł),syrop naKaszel 18.10.06, 13:52

• Gość: Eliksir Syrop na kaszel (one są nasze) A Odyszeusz ? IP: *.3.pl 18.10.06, 14:01
                                                  • Gość: jan a Odyseusz? (zimny jak Mateusz). Widzi szczura IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.06, 13:55
                                                  • Gość: polla4 Widzi szczura ( w serze dziura) sweterek po Rysku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 14:04
                                                  • ashton PoRyśkuZdzisiek(BiałyMisiek),PoZd ziśkuJózek. 18.10.06, 14:09

• Gość: Eliksir Po Zdziśku Józek (w całej naturze) Słońce wschodzi IP: *.3.pl 18.10.06, 14:18
                                                  • Gość: polla4 PoZdziśkuJózek (Edi dżwiga wózek)Józka nawet lubię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 14:19
                          • Gość: gp czas nowe kupić(albo się skupić) na wyprzedaży IP: *.elb.vectranet.pl 04.03.07, 20:19
    • aniani7 Re: Nowa absurdalna zabawa 18.10.06, 02:48
      sięgnij sobie do poezji barokowej np. księdza Baki, tam nietrafionych rymów
      jest dużo,np. bodajże- mój chłopczyku, ślepowroniku. Śmierć jak kot, przyjdzie
      w lot.
      Czy piszesz piosenkę dla disco polo?
      • Gość: CezaryT Re: Nowa absurdalna zabawa IP: *.0501.adsl.tele2.no 18.10.06, 08:30
        Rym trym

A ja powiem na to
        Tu jest nie bogato
        Brak mi tutaj składu
        Rymu oraz ładu

Dobry jest wtedy rym
        Gdy ma myśl a nie dym
        Ma też wydarzenie
        Na dwa powtórzenie

Rym ma rytm sylaby
        Bez rytmu jest słaby
        Lub napisz rym włoski
        Na dwie samogłoski

CezaryT

• Gość: aw Re: Nowa absurdalna zabawa IP: *.europe.hp.net 18.10.06, 13:28
      Dobrze się zapowiada(facet z wieżowca spada) świeżutka marmolada
    • k.a.dorobkiewiczowie Re: Nowa absurdalna zabawa 18.10.06, 13:32
      Mucha w kompocie, (szybki seks w namiocie), niebieska pigułka.
      Niebieska pigułka, (na śniadanie bułka), hej daliśmy czadu.
      Hej daliśmy czadu, (byle do obiadu), a potem na plażę.
      A potem na plażę, (w słońcu ciało sprażę), zimny browar z rzeki.
      Zimny browar z rzeki, (popiję nim leki), w sen zapadam potem.
      W sen zapadam potem, (budzę sie pod płotem), co mnie tu przywiało.
      Co mnie tu przywiało, (marznie moje ciało), zimne już wieczory.
      Zimne już wieczory, (biegnę do obory), ciepły oddech krowy.
      Ciepły oddech krowy, (jej mąż byk bojowy), gotów do ataku.
      Gotów do ataku, (hej spokój chłopaku), buhaja ujeżdżam.
      Buhaja ujeżdżam, (trochę przy tym wierzga), ale człowiek górą.
      Ale człowiek górą, (góruję posturą), nad tym wielkim bykiem.
      Nad tym wielkim bykiem, (bodę go patykiem), com go znalazł w słomie.
      Com go znalazł w słomie, (byk z wściekłości płonie), miziam go po brzuchu.
      Miziam go po brzuchu, (byk zamarł w bezruchu), i na więcej czeka.
      I na więcej czeka, (hm byk jak kobieta), tak sobie myślałem.
      Tak sobie myślałem, (dłużej nie czekałem), i zwiewam z obory.
      I zwiewam z obory, (byk do seksu skory), goni mnie wytrwale.
      Goni mnie wytrwale, (za się patrzę stale), czy mnie nie dopada.
      Czy mnie nie dopada, (ma twarz trupioblada), w ciemnościach nią świecę.
      W ciemnościach nią świecę, (z krzykiem przez wieś lecę), budzę się na końcu.
      Budzę się na końcu, (ciąglę leżę w słońcu), chwila trwała wieki.
      Chwila trwała wieki, (mix piwo i leki), czas na morał w końcu:

Czas na morał w końcu, (jeśliś jest na słońcu),
      do woli pij piwa, leków nie zażywaj.
      • mg1984 Leków nie zażywaj (i po wierzchu pływaj) aleKrowa! 18.10.06, 13:47

• Gość: ania aleKrowa (kolorowa) w kropki bordo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 14:02
          • Gość: Eliksir Re: aleKrowa (kolorowa) w kropki bordo IP: *.3.pl 18.10.06, 14:14
            W kropki bordo (z taką mordą) widzi skrzata
            • immanuela Widzi skrzata (tam, do kata!) czy to omamy? 18.10.06, 14:20
              • Gość: Eliksir Czy to omamy ? (siano podkradamy !!) Sika do mleka IP: *.3.pl 18.10.06, 14:23
                • ashton SikaDoMleka(ACzasUcieka)-TożToNie ładnie! 18.10.06, 14:26

• immanuela TożToNie ładnie!(ja jestem na dnie)a rekin czeka 18.10.06, 14:29
                    • Gość: Eliksir A rekin czeka (na dnie mleka ?) Niebywałe !!!! IP: *.3.pl 18.10.06, 14:31
                      • immanuela Niebywałe! (to tchnie banałem) lepszy jest kefir? 18.10.06, 14:32
                        • k.a.dorobkiewiczowie Lepszy jest kefir? 18.10.06, 14:34
                          Lepszy jest kefir? (Gdy wieje zefir) I śmietana zsiada...
                          • immanuela śmietana zsiada(u mnie nie pada)lecz za to wieje 18.10.06, 14:35
                            • k.a.dorobkiewiczowie Re: śmietana zsiada(u mnie nie pada)lecz za to wi 18.10.06, 14:37
                              Lecz za to wieje, (głupi się śmieje) z sera pleśniowego.
                              • immanuela z sera pleśniowego? (drogi Kolego) to nie wypada! 18.10.06, 14:38
                                • k.a.dorobkiewiczowie Re: z sera pleśniowego? (drogi Kolego) to nie wyp 18.10.06, 14:40

To nie wypada!? (To jest wasza wada!) Brak wiedzy mleczarskiej.
                                  • immanuela wiedzy mleczarskiej(i diety jarskiej)porzućKotleta 18.10.06, 14:42
                                    • k.a.dorobkiewiczowie Re: wiedzy mleczarskiej(i diety jarskiej)porzućKo 18.10.06, 14:44
                                      Porzuć Kotleta, (To mówi kobieta!) Co w zamian usmażysz?
                                      • immanuela Co w zamian usmażysz?(aoczemmarzysz?)Opowideł kach? 18.10.06, 14:47
                                        • k.a.dorobkiewiczowie Re: Co w zamian usmażysz?(aoczemmarzysz?)Opowideł 18.10.06, 14:51
                                          O powidełkach? (Tego wątku to krach) Zabiłaś mi klina.
                                          • k.a.dorobkiewiczowie Re: Co w zamian usmażysz?(aoczemmarzysz?)Opowideł 18.10.06, 14:56
                                            Zabiłaś mi klina, (Umilkła dziewczyna) Szkoda było miło.

Ale się skończyło ;)
                                            • Gość: JA szkoda było miło(się jadło i piło)gotować dasz ? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.10.06, 15:33
                                            • Gość: komp4 Re: Co w zamian usmażysz?(aoczemmarzysz?)Opowideł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.06, 12:02
                                              jksdnkjnmdfv
                                            • Gość: KOMP4 Re: Co w zamian usmażysz?(aoczemmarzysz?)Opowideł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.06, 12:05
                                              ALICJAAAA
                                    • Gość: polla4 porzuć kotleta (pięćdziesiąt zeta) więcej witamin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 14:45
                                      • badjuk więcej wit (o! już świt) mała bułka 18.10.06, 15:01
                                        więcej wit (o! już świt)mała bułka
                                        • badjuk poprawka 18.10.06, 15:04
                                          więcej witamin (wybuchła jedna z min) mała bułka
                                        • k.a.dorobkiewiczowie Re: więcej wit (o! już świt) mała bułka 18.10.06, 15:04
                                          Mała bułka, (Potwory i Spółka) zwani także PiSem.

{nie mogłem się oprzeć Bajduk, wybacz ;)]
                                          • ashton PISem i PO (obie partie - dno!)rządzić nie da rady 18.10.06, 15:43

• k.a.dorobkiewiczowie Re: PISem i PO (obie partie - dno!)rządzić nie da 18.10.06, 15:54
                                              Rządzić nie da rady, (bo rządzą układy) Olać politykę!
                                              • ashton Olać politykę(pokochac fizykę)sikiem jednostajnym! 18.10.06, 15:59

• Gość: polla4 . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 16:17
                                                  sikiem jednostajnym (był agentem tajnym) zsikał się na siano
                                                  • k.a.dorobkiewiczowie Zsikał się na siano 18.10.06, 16:21
                                                    Zsikał się na siano, (lecz już wyschło rano) czekam do wieczora.
                                                  • Gość: polla4 Wieczora pewnego (co powiesz kolego?) byle do lata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 17:09
                                                  • immanuela byle do lata (nie mam krawata) ale mam stringi 18.10.06, 19:53
                                                  • ashton Stringi są sexy (lubię lumpeksy) każdy to powie! 18.10.06, 20:05

• immanuela każdy to powie(co wswojej ma głowie)wolę me rymy 18.10.06, 20:08
                                                  • immanuela wolę me rymy(kłopot mam z nymy)rym do szympansa? 19.10.06, 11:00
                                                  • immanuela rymdoSzympansa(już od kwadransa)nad tym się biedzę 19.10.06, 11:09
                                                  • immanuela nad tym się biedzę(idę na miedzę) kto mi pomoże? 19.10.06, 19:36
                                                  • immanuela kto mi pomoże(tylko Ty Boże) układać rymy? 19.10.06, 19:37
                                                  • immanuela układać rymy? (a telebimy) są w centrum miasta 19.10.06, 19:39
                                                  • immanuela są w centrum miasta (koniec i basta) rymuję solo 19.10.06, 19:40
                                                  • immanuela rymuję solo (w takt disco polo) a wokół cisza 19.10.06, 19:41
                                                  • immanuela a wokół cisza (kocham Ibisza) oraz Chajzera 19.10.06, 19:44
                                                  • immanuela oraz Chajzera (jasna cholera) czy ktoś to czyta? 19.10.06, 19:46
                                                  • immanuela czy ktoś to czyta?(ponownie pytam)poczytam se sama 19.10.06, 19:50
                                                  • immanuela poczytam se sama(to nie jest plama)a teraz idę 19.10.06, 19:51
                                                  • immanuela a teraz idę(idę nad Nidę) albo nad Wisłę 19.10.06, 19:52
                                                  • immanuela albo nad Wisłę (nauki ścisłe) to jest podstawa! 19.10.06, 19:54
                                                  • immanuela to jest podstawa(jestem ciekawa) czy ktoś tu żyje? 19.10.06, 19:56
                                                  • immanuela czy ktoś tu żyje?(ziemie niczyje) sobie pozwiedzam 19.10.06, 19:57
                                                  • immanuela sobie pozwiedzam(nie lepsza miedza?) poleżę sobie 19.10.06, 20:04
                                                  • immanuela poleżę sobie(myśląc o Tobie) a w górze ptaszek 19.10.06, 20:06
                                                  • immanuela awgórzePtaszek(obs...Damaszek)czy to jest faux pas? 19.10.06, 20:09
                                                  • immanuela czy to jest faux pas?(łapię za mopa)zacieram ślady 19.10.06, 20:10
                                                  • immanuela zacieram ślady(mojej tyrady) na razie koniec! 19.10.06, 20:11
                                                  • marghe78 NaRazieKoniec(a gdzie jest goniec)który przykucnie 19.10.06, 20:13
                                                  • immanuela który przykucnie(mam z sobą włócnię) ja mu pokażę! 19.10.06, 20:14
                                                  • immanuela ja mu pokażę(czas na zegarze)ósma dwadzieścia! 19.10.06, 20:23
                                                  • immanuela ósma dwadzieścia(jestem debeściak) i co Wy na to? 19.10.06, 20:24
                                                  • marghe78 ósma dwadzieścia(co tam u teścia) i jego żony 19.10.06, 20:25
                                                  • immanuela i jego żony(jest obrażony) teściu, się znaczy 19.10.06, 20:26
                                                  • marghe78 teściu, się znaczy(krzykiem rozpaczy) i dziara się 19.10.06, 20:27
                                                  • immanuela i dziara się(gdzieś pod Podlasiem)i wącha prochy 19.10.06, 20:29
                                                  • marghe78 i wącha prochy(w nosie paprochy) i zgaga 19.10.06, 20:30
                                                  • immanuela i zgaga(przed nami Praga) i mury Wąchocka 19.10.06, 20:32
                                                  • marghe78 i mury Wąchocka(ktoś postawił klocka)i usiadł 19.10.06, 20:33
                                                  • immanuela i usiadł(jak trusia) i wiąże supeł 19.10.06, 20:36
                                                  • marghe78 i wiąże supeł(jak ten kurdupel)płacząc 19.10.06, 20:38
                                                  • immanuela płacząc(jak macho) albo James Bond 19.10.06, 20:39
                                                  • marghe78 albo James Bond(ach straszny ląd)przeraża go 19.10.06, 20:41
                                                  • immanuela przeraża go (a wraża go) watacha goni 19.10.06, 20:42