21.06.06, 21:22
Gratulacje Forum Warnija
(¨`•.•´¨)
.`•.¸(¨`•.•´¨)
.... *`•.¸.•´* (¨`•.•´¨)
....(¨`•.•´¨). *`•.¸.•´*
... *`•.¸.•´*
¸.•´ Nie marnujmy chwili,
( `•.¸ pijmy losu czar !
`•.¸ ) Tych chwil jest tak niewiele
¸.•wink´ i tych później będzie żal.
(.•´
`*. Na zdrowie
· *· * *...*...· *
°*___ ° ___*° ..
*° \_/*° \_/ * *
.* _|_ *. _|_* ..
*...*...· *
°*___ ° ___*° *
*° \_/*° \_/ * *
.* _|_ *. _|_* *
*.......· * *.*

Obserwuj wątek
    • rita100 Re: 7000 21.06.06, 21:23
      No to tera je smile

      Nie ziem co poziedzieć
      Szczajcia Woma zycza
      • rita100 Re: 7000 21.06.06, 21:32
        schlesien.nwgw.de/foto/displayimage.php?album=156&pos=12
        i szampón zmrożony
        Łotworze co by propka z deka strzeliła. Ten cały fejer je bez tego co łu noju
        7000 strzeliło.
        Dziankuje wszyskim za wsółprace, szczególnie dziankuje Tralali i wszystkim
        sympatykom.
        schlesien.nwgw.de/foto/displayimage.php?album=86&pos=26
        • tralala33 Re: 7000 21.06.06, 21:43
          Łyczek Asti spumante na zdrozie!
          • rita100 Re: 7000 21.06.06, 22:09
            Na zdrozie i do przodu smile
            • gajowy555 Re: 7000 22.06.06, 11:01
              No jó, siódemeczka szczajśliwo cyferka, a do tygo eszcze trzy zera i momy
              jubileusz. Wszystkam Woma szczajścia i zdrozia winszujem .
              Nasz expres Warnija gna do przodu nie zważając na wichry i burze.
              A dlo naszych mniłych Rity i Tralali momy psiankne ksiotki...

              schlesien.nwgw.de/foto/displayimage.php?album=156&pos=1
              schlesien.nwgw.de/foto/displayimage.php?album=156&pos=4
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka