Gratulacje Forum Warnija
(¨`•.•´¨)
.`•.¸(¨`•.•´¨)
.... *`•.¸.•´* (¨`•.•´¨)
....(¨`•.•´¨). *`•.¸.•´*
... *`•.¸.•´*
¸.•´ Nie marnujmy chwili,
( `•.¸ pijmy losu czar !
`•.¸ ) Tych chwil jest tak niewiele
¸.•

´ i tych później będzie żal.
(.•´
`*. Na zdrowie
· *· * *...*...· *
°*___ ° ___*° ..
*° \_/*° \_/ * *
.* _|_ *. _|_* ..
*...*...· *
°*___ ° ___*° *
*° \_/*° \_/ * *
.* _|_ *. _|_* *
*.......· * *.*