Dodaj do ulubionych

Weekend, weekend, weekend !

23.03.07, 14:59
Co jest dziewczęta? Ostatnio jakiś marazm panuje na forum. Nikt nie stawia
kawki/herbatki, nie ogłasze łikendu! Co jest? Osłabienie wiosenne ?

Już mi się stawiać do raportu! Obecność sprawdzam, ja - Pani Nauczycielka!
No już!
Obserwuj wątek
    • sweet.joan Re: Weekend, weekend, weekend ! 23.03.07, 15:04
      Melduję się!

      A czemu dziś bez rymu?
      • sarah_black38 Re: Weekend, weekend, weekend ! 23.03.07, 15:09
        Rymy pojechały do Częstochowy!
        • sweet.joan Re: Weekend, weekend, weekend ! 23.03.07, 15:11
          Ach, tak - tam się najlepiej mają wink
    • madziaaaa Re: Weekend, weekend, weekend ! 23.03.07, 15:10
      nie ogłaszam weekendu, bo mnie zona i bj ochrzaniłysmile
      Ja jestem! Jak zawsze smile
      • sarah_black38 Re: Weekend, weekend, weekend ! 23.03.07, 15:13
        Już wyjaśniam co to jest ,,częstochowski " rym . Stosują go tacy wierszokleci
        jak ja !





Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka