sarah_black38
23.03.07, 14:59
Co jest dziewczęta? Ostatnio jakiś marazm panuje na forum. Nikt nie stawia
kawki/herbatki, nie ogłasze łikendu! Co jest? Osłabienie wiosenne ?
Już mi się stawiać do raportu! Obecność sprawdzam, ja - Pani Nauczycielka!
No już!