bj32 Re: Bj 16.07.08, 14:23 A dobrze, dobrze. Wypoczęłam, a teraz dochodzę do siebie. Po pobycie nad morza brzegiem w środku lasu teraz mi tu wszystko cuchnie. Ręce mnie bolą, bo upiorne moje dziecię kazało się ciągać po korytarzu, bo takie fajne, śliskie kafle Za to strzaskałam sie na heban prawie, wypluskałam jak jakaś syrenka nieprzymierzając i przytyłam 3 kilo Aż sie pani z recepcji pytała czy w ciaże zaszłam, bo dwa dni wcześniej nie było nic widać A ja sie na kolację nażarłam i faktycznie wyglądałam na trzeci miesiac No, mnie to akurat cieszy Znaczy nie wzdęcie, tylko przytycie Za to na przyszły rok mam szatański plan posłania na turnus mojego ulubionego mężczyzny, niech zobaczy, jaki to miód: dwa tygodnie non stop z naszą ukochaną, hiperaktywną córeńką Ogólnie jestem zadowolona i szkoda, ze nie mogłam tam pobyć dłużej, zwłaszcza, ze i pogoda dopisała Odpowiedz Link
sarah_black38 Re: Bj 16.07.08, 23:36 To fajnie. My wybieramy się nad morze w drugiej połowie sierpnia.Zastanawiam się, czy kupowanie nowego stroju kąpielowego ma sens? Może raczej jakiś sztormiak kupić? Odpowiedz Link