15.07.08, 23:36
a jak pobyt minąl
Obserwuj wątek
    • sarah_black38 Re: Bj 16.07.08, 08:08
      No czekamy na relację. Mam nadzieję, że dobrze.
      • bj32 Re: Bj 16.07.08, 14:23
        A dobrze, dobrze. Wypoczęłam, a teraz dochodzę do siebie. Po pobycie
        nad morza brzegiem w środku lasu teraz mi tu wszystko cuchnie. Ręce
        mnie bolą, bo upiorne moje dziecię kazało się ciągać po korytarzu,
        bo takie fajne, śliskie kafleindifferent
        Za to strzaskałam sie na heban prawie, wypluskałam jak jakaś syrenka
        nieprzymierzając i przytyłam 3 kilobig_grin Aż sie pani z recepcji pytała
        czy w ciaże zaszłam, bo dwa dni wcześniej nie było nic widaćbig_grinbig_grin A
        ja sie na kolację nażarłam i faktycznie wyglądałam na trzeci
        miesiacsmile No, mnie to akurat cieszysmile Znaczy nie wzdęcie, tylko
        przytyciesmile
        Za to na przyszły rok mam szatański plan posłania na turnus mojego
        ulubionego mężczyzny, niech zobaczy, jaki to miód: dwa tygodnie non
        stop z naszą ukochaną, hiperaktywną córeńkąbig_grin

        Ogólnie jestem zadowolona i szkoda, ze nie mogłam tam pobyć dłużej,
        zwłaszcza, ze i pogoda dopisałasmile
        • gusia210 Re: Bj 16.07.08, 16:50
          super ze jestes zadowolona
    • debest3 Re: Bj 16.07.08, 22:43
      znaczy...wypoczęłaś?big_grinDDDDD
      • sarah_black38 Re: Bj 16.07.08, 23:36
        To fajnie. My wybieramy się nad morze w drugiej połowie
        sierpnia.Zastanawiam się, czy kupowanie nowego stroju kąpielowego ma
        sens? Może raczej jakiś sztormiak kupić?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka