Dodaj do ulubionych

Zalew botów w komentarzach

21.06.26, 19:07
Czy macie zamiar zrobić coś z botami zalewającymi komentarzami każdy artykuł? Generowane przez AI wypowiedzi zaśmiecają cały serwis. Normalnie już chyba co druga wypowiedź, to śmierdzący AI na kilometr spam.
Obserwuj wątek
    • student_zebrak Re: Zalew botów w komentarzach 22.06.26, 08:32
      za pisanie od sibie i uczciwie dostaje sie Czasowa blokada wysyłania.
      ja ja teraz.... mam krytyczny stosunek do hasel gloszonych przez ukrainskie boty

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka