fafik.laciaty 21.06.26, 19:07 Czy macie zamiar zrobić coś z botami zalewającymi komentarzami każdy artykuł? Generowane przez AI wypowiedzi zaśmiecają cały serwis. Normalnie już chyba co druga wypowiedź, to śmierdzący AI na kilometr spam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
student_zebrak Re: Zalew botów w komentarzach 22.06.26, 08:32 za pisanie od sibie i uczciwie dostaje sie Czasowa blokada wysyłania. ja ja teraz.... mam krytyczny stosunek do hasel gloszonych przez ukrainskie boty Odpowiedz Link Zgłoś