codar
09.02.11, 15:13
Czy osoba z wykształceniem wyższym ekonomicznym, która ukończyła 2-letnie Podyplomowe Studium Administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, może tytułowac się absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego ? Ostatnio dzisiaj jest to modne, czytając niektóre życiorysy.